Українська авіакомпанія МАУ не виконуватиме “найгірший рейс” із Києва в Нью-Йорк на середньомагістральних літаках Boeing 737 з технічною зупинкою в Ісландії. Про це повідомляють на офіційному сайті авіакомпанії.

Отож, авіакомпанія Міжнародні Авіалінії України переглянула перспективи виконання рейсів Київ – Нью-Йорк – Київ, відтак початок регулярних трансконтинентальних перельотів перенесено на весну 2021 року.

З хороших новин – з весни перельоти виконуватимуться на далекомагістральних літаках Boeing 777! Нагадаємо, що раніше ми повідомляли про рішення МАУ відновити рейси в США з 9 грудня на середньомагістральних літаках Boeing 737 з технічною зупинкою в Рейк’явіку.

Рейси МАУ в Нью-Йорк

💡 Зверніть увагу: туристична віза в США – покрокова інструкція!

В розкладі МАУ вказано, що рейси в Нью-Йорк заплановано відновити 28 березня 2021 року, однак в системі бронювання доступні квитки тільки з 1 квітня 2021 року.

Очікується, що польоти здійснюватимуться щодня з вильотом із Києва о 10:00 та прильоті США о 12:50. З США вилітатимемо о 00:30 та прилітаємо в Україну о 16:25. Подорож займатиме менше 10 годин.

За інформацією МАУ дане рішення обумовлене об’єктивними обставинами, серед яких: перегляд відновлення ВВП України у 2020 та 2021 році у зв’язку з негативним впливом пандемії на економіку країни, погіршення епідеміологічної ситуації в східноєвропейських країнах, Ізраїлі, суттєве погіршення політичної ситуації на Кавказі, що призвело до скасування рейсів до Єревану, Баку, Тбілісі – рейсів, які мали б забезпечити транзитний потік через Київ до США.

Нагадаємо, що нещодавно авіакомпанія МАУ повернулася до транзитної моделі роботи,

Підтримати проект

Фото з фейсбук сторінки МАУ

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Комісія ЄС схвалила оновлений проєкт рішення щодо підписання Угоди про “відкрите небо”

Єврокомісія схвалила оновлений проєкт рішення Ради ЄС про підписання Угоди про Спільний ав…