Євросоюз відкриє кордони для туристів з України не раніше ніж наприкінці вересня.

За словами віце-прем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанишиної, відкриття кордонів буде поступовим процесом, а оскільки в країні можлива друга хвиля коронавірусу, про конкретні дати говорити зарано.

Для того, аби Євросоюз дозволив українцям в’їзд, необхідно, аби в країні два тижні поспіль фіксували не більше ніж 480 випадків COVID-19 на добу.

Читайте також  Рада Європейського Союзу продовжила тревелбан для громадян України!

«Багато що залежить саме від українців. Якщо ми всі дисципліновано одягнемо маски, перестанемо відвідувати місця масового скупчення людей, це значно вплине на статистику, ми зможемо перейти на статистику 24 активних випадки на 100 тисяч населення за два останні тижні. Щоб до цієї цифри прийти, нам треба, щоб протягом 14 днів реєструвалося не більше як 480 випадків на добу. Ми сьогодні реєструємо 800, 900, 1000 випадків на добу», – зазначив головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

Те ж саме стосується відкриття Шенгенської зони. Її для українців відкриють лише за умови, якщо показник захворювання на коронавірус буде таким же як в ЄС або нижчим.

Наразі в ЄС фіксують 16,3 випадки на 100 тисяч населення.

Фото: schengenvisainfo

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Кабмін змінив правила в’їзду іноземців в Україну

Вчора, 28 вересня о 00:00, було автоматично знято заборону на в’їзд іноземних громадян або…