Для отримання американської візи відтепер потрібно буде надавати інформацію про свої акаунти в соцмережах. Такі правила запровадив Державний департамент США. Окрім того, заявники мають надавати номери телефонів за останні п’ять років та адреси електронної пошти.

Нові правила введені з метою виявлення терористів та інших небезпечних осіб, які намагаються потрапити в США. Відомості про електронну пошту, соціальні мережі та номери телефонів вимагали й раніше, але лише в осіб, що підпадали під категорію більш ретельного розгляду. Наприклад, правила застосовувались до осіб, що їздили у райони, підконтрольні терористичним організаціями. Проте, загроза, як зазначає Держдепартамент зростала. До категорії “підозрілих” потрапляли більше 65 тисяч людей на рік. Тому правила вирішили розповсюдити на всіх заявників.

Читайте також  Туристична віза в США – покрокова інструкція!

Отже, форми для імміграційних та неімміграційних віз відтепер містять поля для внесення інформації про соціальні мережі. Правило не розповсюджується лише на деякі дипломатичні та службові типи віз.

За попередніми даними, нововведення торкнеться близько 710 тисячі заявників на імміграційні та 14 млн. – на неімміграційні візи.

З критикою цього рішення виступив Американський союз захисту громадських свобод. Там вже побоюються цензури через це у соціальних мережах, а також заявляють, що доказів справедливості та ефективності моніторингу соцмереж наразі не існує.

Проте Держдепартамент підкреслює, що національна безпека в цьому плані є першочерговим завданням, і кожен іммігрант та турист, що в’їжджає до США, має пройти ретельну перевірку безпеки.

Фото: Sean Creamer

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Українські біженці зможуть жити та працювати в ЄС протягом трьох років без віз

Українські біженці матимуть право жити та працювати в країнах Європейського Союзу до трьох…