УЗ переводить продаж квитків на потяг №67/68 Київ — Варшава повністю в онлайн. Таке рішення прийнято з метою спрощення доступу до квитків для пасажирів та щоб завадити шахраям-спекулянтам. Про це повідомляє прес-служба перевізника.

В компанії зазначають, що обсяги міжнародних перевезень зросли у 9 разів у порівнянні з показниками до повномасштабного. Найпопулярнішим напрямком в Європу лишається прямий рейс Київ — Варшава. На цьому рейсі було збільшено пропозицію місць у 2,5 рази, однак на квитки спостерігається дефіцит.

Почастішали випадки, коли пасажири стають жертвами шахраїв-спекулянтів, які перепродають квитки «з рук» чи в соціальних мережах на своїх сторінках. Також виявляються підроблені проїзні документи.

Отож, з 10 листопада продаж квитків варшавського напрямку переводиться повністю в онлайн-режим.

Продаж квитків онлайн на напрямки Київ — Варшава та Варшава — Київ відкриватиметься о 08:00 за 20 діб до дати рейсу, щоб усі пасажири були в рівних умовах. Придбати їх можна на сайті або в мобільному додатку.

Кількість квитків, які можна придбати на поїзд Київ — Варшава — Київ онлайн в одні руки, буде обмежена 4 квитками на одне замовлення. Повернення квитків варшавського напрямку, придбаних онлайн, можливе лише в претензійному порядку в касах вокзалу.

Квитки на менш ажіотажні напрямки (наприклад, Київ — Хелм, звідки налагоджено зручну пересадку на Варшаву) можна повертати в звичайному форматі, у тому числі онлайн.

Для групових замовлень створено спеціальний онлайн-канал замовлень, а офіційні делегації, запити від дипломатичних та державних установ обслуговуватимуться виключно у відповідній спеціалізованій касі (кількість таких бронювань додатково обмежується, щоб вивільнити максимум квитків пасажирам у доступному всім онлайн-каналі).

Автор фото – Юрій Зінькевич

Підтримати проект

Будьте в курсі наших новин:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Black Friday 2023: усі туристичні знижки та акції

Пропонуємо традиційну добірку (вже восьму поспіль) туристичних акцій та розпродажів до Чор…