Корисний вебресурс visitukraine.today, який допоможе безпечно і усвідомлено подорожувати громадянам України до іноземних держав, почав свою роботу 14 вересня.

Ініціатором порталу виступила Всеукраїнська організація VISIT Ukraine, яка в кінці червня запустила інформаційну сторінку для іноземних туристів, які планують візит в Україну visitukraine.today. Цей проект був створений за інформаційної підтримки Державного агентства розвитку туризму, Державної прикордонної служби України, Міністерства інфраструктури, Міністерства охорони здоров’я та Міністерства закордонних справ України.

Головна мета створення туристичного порталу Visit Ukraine.Today – швидке надання допомоги в отриманні найбільш актуальної та достовірної інформації для безпечної та комфортної подорожі в будь-який куточок планети.

 На сайті доступний пошук за 195 країнам світу з інформацією щодо:

  • 💡 Режиму тимчасового в’їзду та транзиту
  • 💡 Особливостей по країні перебування – інформація, яку важливо знати перед тим, як перетнути кордон
  • 💡 Візової політики країн для громадян України
  • 💡 Контактів посольств, консульських служб і представництв України в іншій державі

Всі дані на ресурсі представлені виключно з офіційних джерел і оновлюються щодня, як тільки з’являються зміни або виходять нові офіційні документи від державних структур.

Великою перевагою порталу є те, що вся інформація доступна трьома мовами – на українській, англійській та російській, а це означає, що отримати корисну для себе інформацію може людина з будь-якої точки земної кулі.

Також гаряча лінія порталу завжди знаходить персональний підхід до кожного, хто звертається зі своїм запитом. Співробітники гарячої лінії завжди привітно і оперативно готові надати консультацію і допомогти з вирішенням питань, що виникли.

Для користувачів смартфонів додаткова перевага – ресурс адаптований для використання на мобільних пристроях – швидкий пошук за країнами максимально прискорить пошук необхідної інформації.

На сайті є можливість замовити обов’язковий страховий поліс для виїзду за кордон, який покриває будь-які страхові випадки за кордоном, в тому числі COVID-19. Аналогічний продукт можливо придбати і іноземцям для в’їзду в Україну. Головною особливістю страхових полісів на порталі є те, що вартість такого страхування починається від 0,80 євро за день перебування за кордоном.

Visit Ukraine.Today

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

 

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Українські мобільні оператори продовжили акції по пільговому роумінгу на 2023 рік

Українські мобільні оператори Київстар, Vodafone Ukraine та lifecell продовжили дію акцій …