Українська авіакомпанія Windrose пропонує зробити інвестицію у вашу майбутню подорож та підтримати Збройні Сили України!

На сайті авіакомпанії можна придбати сертифікат номіналом 1000, 3000 чи 5000 гривень і використати його, коли продаж квитків буде відновлено. Усі отримані кошти авіакомпанія перерахує на допомогу Збройним силам України, за винятком податків, передбачених чинним законодавством.

Сертифікат дійсний протягом 3-х років і лише на власні рейси Україною авіакомпанії WINDROSE Якщо сума бронювання перевищує вартість сертифікату, пасажиру необхідно додатково сплатити різницю. Зміни у даних пасажирів, обмін та повернення квитків, придбаних за сертифікатом, відбуваються згідно з правилами авіакомпанії. Сертифікат та сплачені за нього кошти не підлягають поверненню.

Нагадаємо, що до війни програма внутрішніх польотів Windrose складалася з 6 напрямків між 7 містами України. У кращі часи було 11 напрямків!

Усі внутрішні напрямки Windrose Airlines:

Нагадаємо, що в березні інша українська авіакомпанія Bees Airline скасувала усі рейси і однією із опцій повернення коштів запропонувала перевести їх на потреби Збройних Сил України.

Автор фото – Юра Танчин

Підтримати проект

Будьте в курсі наших новин:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

SKPL не запустить сполучення євроколією Рава-Руська – Варшава цього літа

31 травня польська залізнична компанія SKPL отримала дозвіл на виконання рейсів за напрямк…