Угорський лоукостер Wizz Air, незважаючи на спалах коронавірусу у Європі та заземлення майже 90% флоту, не відмовляється від придбання 15 нових літаків Airbus! Про це в інтерв’ю американському виданню Bloobmerg повідомив головний виконавчий директор авіакомпанії Джозеф Вараді.

Як і планувалось, авіакомпанія в цьому році прийме 15-ть раніше замовлених літаків Airbus A321 neo, і таким чином планує сповна скористатись відновлення попиту на перельоти після подолання коронавірусної пандемії.

Такий оптимізм угорської авіакомпанії є доволі дивним, оскільки авіаперевізники по всьому світу відмовляються від поставок нових літаків або взагалі розглядають питання зменшення розміру флоту. Наприклад, британський лоукостер EasyJet, зважаючи на складну економічну ситуацію та заземлення усього флоту, скоріше за все скасує замовлення 107 нових літаків Airbus, а також зменшить розмір повітряного флоту.

За оцінками Міжнародної асоціації повітряного транспорту, у європейських авіакомпаній є достатньо грошових коштів, щоб “пережити” заземлення усіх літаків в середньому протягом двох місяців. В той же час, за словами Джозефа Вараді, Wizz Air має зможе проіснувати за теперішніх обставин протягом півтора років.

Читайте також  Авіакомпанія Atlasglobal призупинила польоти

Водночас голова угорської авіакомпанії закликає європейські держави не надавати допомоги неефективним авіакомпаніям. Вараді стурбований наміром німецького уряду виділити мільярди євро на підтримку Lufthansa AG, що на його думку “повністю знищить ринок”.

“Більшістю європейських авіакомпаній погано керували, особливо питаннями ліквідності”, – сказав Джозеф Вараді. “Тепер усі вони просять підтримки держави. Уряди повинні допомагати лише у сферах зайнятості та знижувати збори, наприклад аеронавігаційні витрати».

Фото з офіційного сайту авіакомпанії

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Рада ЄС продовжила тревел-бан для українських громадян!

Рада Європейського Союзу оновила перелік країн, громадянам яких рекомендується дозволити в…