Угорська лоукост-авіакомпанія Wizz Air замовила 20 нових авіалайнерів Airbus A321XLR на 53-му Міжнародному авіасалоні в Ле-Бурже. Інвестиційна група Indigo Partners і три авіакомпанії, що входять до складу групи, розмістили замовлення на 50 нових вузькофюзеляжних далекомагістральних літаків Airbus A321XLR. Меморандум про взаєморозуміння передбачає, що двадцять літаків A321XLR будуть передані Wizz Air, 18 – Frontier, а 12 – jetSMART.

Згідно меморандуму постачання нових літаків буде відбуватися протягом трьох років, починаючи з 2023 року. В салоні модифікації A321XLR буде розміщено 239 крісел, так само, як в A321neo. Це забезпечить повну сумісність нових авіалайнерів з флотом Wizz Air.

Представники Airbus та авіакомпаній групи Indigo Partners на підписанні меморандуму. Праворуч – CEO Wizz Air Йозеф Вараді. Фото: Airbus

“Airbus A321XLR є найбільш економічно ефективним літаком такого типу і, з огляду на його здатність здійснювати перельоти підвищеної дальності, відкриває для Wizz Air значні можливості для подальшого розширення маршрутної мережі авіакомпанії і відкриття нових напрямків, які поки недоступні. Сьогодні ми виконуємо декілька 5-6 годинних рейсів, а з літаками серії XLR зможемо пропонувати відмінні ціни і сервіс на 7-8 годинних перельотах”, – сказав генеральний директор Wizz Air Йозеф Вараді.

Читайте також  Авіакомпанія Wizz Air відкриє "дочку" в Україні у 2019 році?

Авіалайнер Airbus A321XLR – вдосконалена версія моделі A321LR, яку XLR перевершує на 15% по дальності польоту (до 8700 км). У порівнянні з літаками попередніх поколінь ця модель на 30% економніша з точки зору витрат палива на пасажира. Максимальна злітна маса складе 101 тонну, що, однак, не вплинуло на видатні льотно-технічні характеристики цієї машини.

Інфографіка Airbus A321XLR. © Airbus

A321XLR буде володіти найбільшою дальністю польоту серед вузькофюзеляжних комерційних літаків завдяки встановленню додаткових паливних баків. На A321XLR встановлені ті ж самі двигуни, що й на інших модифікаціях лінійки A321neo. Загалом спільність конструкцій моделей становить 90%. Airbus A321XLR обладнаний новим салоном Airspace з комфортабельними кріслами, подібними до тих, які встановлюються на далекомагістральних літаках.

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Emirates призупинила польоти до країн Південної Африки через штам Omicron

Авіакомпанія Emirates призупинила польоти до та з Південної Африки, Замбії та Зімбабве. Па…