Угорський лоукостер Wizz Air пропонує заборонити бізнес-класи в “традиційних авіакомпаніях”. Таку ідею керівництво авіакомпанії обґрунтовує боротьбою з кліматичними змінами.

Як повідомляє Forbes, генеральний директор угорського лоукостера Wizz Air Йожеф Вараді закликає авіакомпанії скасувати бізнес-класи.

«Бізнес-класи мають бути заборонені. Вуглецевий слід від таких пасажирів майже удвічі перевищує той, що лишають пасажири економ-класу. У збереженні цієї архаїчної моделі винна авіаіндустрія», – заявив він.

Читайте також  Чому літак - найбезпечніший транспорт і чому не варто боятись літати?

Керівництво Wizz Air вважає, що при перельотах тривалістю менш як п’ять годин, бізнес-класів бути не повинно.

Твердження угорського лоукостера частково підтверджують дані шведської неприбуткової компанії myclimate. За їх розрахунками, переліт, наприклад, від Лондона до Берліна в економ-класі спричинить викид 0,209 тонн вуглецю. Тоді як у бізнес-класі цей показник складає 0,270 тонн.

Також у Wizz Air заявили, що мають найнижчий показник вуглецевого сліду з розрахунку на кожного пасажира серед авіакомпаній-конкурентів. Тому лоукостер продовжуватиме свою діяльність зі зниження шкідливого впливу на екологію.

Фото: Ryan Taylor

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Black Friday 2023: усі туристичні знижки та акції

Пропонуємо традиційну добірку (вже восьму поспіль) туристичних акцій та розпродажів до Чор…