Незабаром угорська лоукост-авіакомпанія  WizzAir оголосить про суттєві зміни у політиці перевезення ручної поклажі та зареєстрованого багажу. Працівникам компанії уже довели про ці зміни.

Так буде скасовано поділ ручної поклажі на «велику» та «малу». На сьогоднішній момент безкоштовно допускається перевезення ручної поклажі габаритами  25х32х42 та вагою  у 10 кг, а за «велику» ручну поклажу  доводиться доплачувати.

Габарити та вага ручної поклажі. Такі правила діють на сьогоднішній момент
Габарити та вага ручної поклажі у WizzAir. Такі правила діють на сьогоднішній момент

На даний момент невідомий розмір допустимої ручної поклажі, проте швидше за все – це буде щось середнє між «великою» та «малою» ручною поклажею.

Читайте також  Тури на Кіпр від 295€ з людини на будь-який смак!

Крім того нова формула ручної поклажі буде передбачати оплату за неї, проте не обов’язкову. Як таке можливо?

Плата буде гарантувати, що пасажир матиме можливість розмістити ручну поклажу у багажній полиці на борту літака. Схоже на те, що Wizz Air має ті ж проблеми, що і Ryanair. Представники ірландської авіакомпанії скаржились на те, що пасажири беруть з собою на борт занадто багато ручної поклажі. У зв’язку з цим, частину ручної поклажі перед посадкою у повітряне судно – забирає наземний обслуговуючий персонал, та розміщує у багажному відсіці літака.

Зміни у багажній політиці повинні вступити в силу протягом найближчих двох тижнів. Коли їх анонсують офіційно – поки не відомо.

Як це працюватиме на практиці у Wizz Air?

За неофіційною інформацією, в разі польоту на Airbus A320 – перші  80 осіб, які оплатили превезення ручної поклажі на борту літака – матимуть змогу взяти її на борт.  В разі здійснення польоту на Airbus A321 – кількість таких пасажирів зросте до 90. Пасажири, які вважатимуть за краще не платити за багаж, не будуть мати гарантії перевезення ручної поклажі на борту і з великою ймовірністю їх ручна поклажа буде переміщена у багажний відсік перед посадкою у літак та повернута обслуговуючим персоналом після приземлення.

Інша велика зміна полягає в застосуванні до зареєстрованого багажу.

Повідомляється що максимально допустима вага зареєстрованого багажу – буде скорочена на 10% . Зараз така вага складає 32 кілограми.

Інформація надана ресурсом fly4free.pl.

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи групу Вконтакте або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

 

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Українські мобільні оператори продовжили акції по пільговому роумінгу на 2023 рік

Українські мобільні оператори Київстар, Vodafone Ukraine та lifecell продовжили дію акцій …