У східній провінції Китаю Шаньдун чоловік відчинив аварійний вихід літака, щоб не чекати своєї черги на висадку. Пасажир вважав, що він знайшов розумний вихід якнайшвидше покинути літак. Його заарештували.

Інцидент трапився на рейсі авіакомпанії Shandong Airlines. Затриманим виявився 65-річний чоловік на ім’я Сун. Своєї черги після того, як літак приземлився, він чекав у ряду запасних виходів. Щоб довго не чекати, чоловік вирішив просто відкрити двері, що знаходились поруч із ним, і швидко вискочити з літака.

Місцевим ЗМІ чоловік розповів, що літаком подорожував уперше і не знав, що використовувати аварійний вихід для того, щоб покинути борт літака, заборонено.

Читайте також  Найнеймовірніші аеропорти світу!

Такі інциденти трапляються досить часто. У квітні цього року у китайському місті Маньян, чоловік відчинив аварійний люк, бо йому здавалось, що в літаку надто душно. А у лютому, в аеропорту Нью-Джерсі, пасажир, що переплутав рейс, з’їхав з аварійного виходу літака на надувному трапі.

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

AZUR Air літатиме із Запоріжжя в Бордрум та Даламан

Чертерна авіакомпанія AZUR air Ukraine разом з туристичним оператором ANEX Tour розпочинаю…