В Україні тимчасово запровадили безвіз для туристів з Китаю. Відповідний указ підписав президент України Володимир Зеленський.

Безвізовий режим для громадян КНР, які в’їжджають в Україну з туристичною метою, діятиме з 1 серпня до 31 січня 2021 року.

Читайте також  Україна та Італія зняли обмеження на польоти

“З метою розвитку дружніх відносин між Україною та Китайською Народною Республікою, активізації двостороннього співробітництва у сфері туризму постановляю:

  1. Запровадити на період з 1 серпня 2020 року до 31 січня 2021 року безвізовий режим в’їзду в Україну та транзитного проїзду через територію України для громадян Китайської Народної Республіки, які в’їжджають в Україну з туристичною метою, якщо термін їх перебування в Україні не перевищує 30 днів протягом 180 днів.
  2. Кабінету міністрів України вжити заходів, що випливають із цього указу.
  3. Цей указ набирає чинності з дня його опублікування»», – йдеться в документі.

Розглянути можливість безвізового режиму для туристів з Китаю, Австралії, Нової Зеландії та арабських країн Міністерству закордонних справ в Україні доручили ще в червні 2020 року.

Фото: investment

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Залізницею влітку: потяги Укрзалізниці, що обладнані кондиціонерами

В яких поїздах УЗ можна комфортно подорожувати влітку з кондиціонерами. З огляду на літній…