Починаючи з 1 серпня кожен турист, який збирається відвідати Об’єднані Арабські Емірати буде зобов’язаний заздалегідь, не раніше, ніж за 96 годин і не пізніше, ніж за 48 годин до вильоту, зробити ПЛР-тест.

Нові правила з обов’язкового тестування поширюються на громадян ОАЕ, резидентів, туристів, а також транзитних мандрівників незалежно від країни вильоту та кінцевого аеропорту прибуття, винятком є діти віком до 12 років.

Сам тест необхідно зробити не будь-де, а в ліцензованих лабораторіях, яких на момент публікації матеріалу 7 штук:

 • Dila – Київ, пр-т Голосіївський, 15
 • Dila – Одеса, вул. Новосельского, 13 (Коблевська 2/4)
 • Dila – Львів, вул. І. Франка, 80
 • Dila – Дніпро, вул. Привокзальна, 4
 • Dila – Миколаїв, пр-т Миру, 17/7
 • Dila – Кривий, Ріг вул. В. Великого, 15
 • Dila – Рівне, вул. Д. Галицького, 1

Медична лабораторія “Діла” , яка насьогодні є єдиною мережею України, авторизованою ОАЕ для тестування на Covid-19, опублікувала детальні пояснення процедури тестування для перельоту в ОАЕ, з якими ви можете ознайомитись нижче:

Отож, якщо ви збираєтеся відвідати Дубай, Абу-Дабі, Шарджу або будь-яке інше місто Об’єднаних Арабських Еміратів, то, на вимогу імміграційної служби ОАЕ, необхідно зареєструватися на проведення ПЛР-дослідження на COVID-19 на порталі COVID-19 SCREENING REGISTRATION.

Ліцензовані ОАЕ лабораторії в Україні
Ліцензовані ОАЕ лабораторії в Україні

Після проходження тестування на COVID-19 в одній з ліцензованих лабораторій DILA, ваші результати дослідження будуть завантажені на цей портал і при проходженні кордону офіцер імміграційного контролю буде бачити їх безпосередньо в системі.

Інструкція проходження дослідження

 • зареєструйтесь на порталі COVID-19 SCREENING REGISTRATION (Purehealth), та проведіть оплату он-лайн за тестування
 • заповніть, роздрукуйте та підпишіть Анкету-направлення та Інформовану згоду
 • також ви можете відправити заповнену Анкету-направлення на e-mail: FlyDubai_passengers@dila.com.ua, та підписати її вже у відділенні ДІЛА
 • якщо відправляєте на e-mail, вкажіть у назві файлу ваше прізвище.
 • якщо виникнуть питання, телефонуйте на виділену лінію COVID-19: 0 800 752 180, (044) 364 49 91 – Київ, 0 800 752 180 – Регіони

Важливо!

 • всі поля Анкети-направлення мають бути заповнені
 • якщо направляєте Анкету e-mail, робіть це, як мінімум, за 2 год. до візиту у відділення лабораторії
 • номер Application #, який ви отримаєте після успішної оплати на Порталі Pure Health Traveller Portal, обов’язково необхідно внести у відповідну графу до Анкети-направлення
 • підготуйтесь до проведення дослідження: біоматеріал для дослідження : мазки із ротоглотки та носоглотки; перед дослідженням (не менше ніж за 30 хвилин) не можна пити, їсти та чистити зуби; за 2 дні до проведення дослідження не рекомендовано використовувати спреї або розчини для полоскання горла та мазі для носа, що містять протимікробні засоби.

Після оформлення, оплати відвідайте одне з відділень лабораторії ДІЛА, де можна пройти дослідження. Обов’язково вкажіть співробітнику відділення, що дослідження проводиться з метою подорожі до Об`єднаних Арабських Еміратів.

Читайте також  flydubai відновлює рейси із Києва в Дубай з 8 липня!

Важливо!

Щоб дослідження були дійсні на момент вильоту з України та прильоту до ОАЕ їх потрібно проходити у відділенні ДІЛА перед рейсом:

 • за 48 годин – в місті Києві
 • за 60 годин – в інших містах України

Увага! Термін дії результату дослідження 96 годин з моменту отримання результату до проходження імміграційного контролю.

Приклад планування дати тесту:

Приклад термінів здачі тесті
Приклад термінів здачі тесті

Для обстеження у відділенні з собою необхідно мати документи:

 • внутрішній або закордонний паспорт
 • лист-підтвердження оплати на Порталі PureHealth з номером замовлення (Application #) – в роздрукованому або електронному форматі
 • заповнену Анкету-направлення та Інформовану згоду в роздрукованому вигляді, або завчасно відправити на e-mail: FlyDubai_passengers@dila.com.ua
 • вхід у відділення дозволено тільки в захисних масках
 • якщо результат дослідження потрібен і англійською мовою, замовте переклад відразу при оформленні – замовлення за додаткову оплату (в Анкеті-направлення оберіть «Переклад результату дослідження на англійську мову»).

Зверніть увагу – обслуговування у відділеннях Діла проходить в порядку живої черги. Завчасно заповнена Анкета-направлення економить час перебування у відділенні ДІЛА.

Обстеження пасажирів, що відлітають до ОАЕ проводяться тільки у вищезазначених спеціально виділених відділеннях:

МістоАдреса відділенняГрафік прийому на дослідження
Коронавірус (SARS-Cov-2), COVID-19,
РНК методом RT-ПЛР – якісний
Київпр-т Голосіївський, 15
Пн-Пт:13-17
Сб: 12-15
Нд: 8-13
Одесавул. Новосельского, 13 (Коблевська 2/4)
Пн-Пт: 13-18
Сб: 12-14
Нд: вихідний
Львіввул. І. Франка, 80
Пн-Пт: 13-16
Сб: 12-14
Нд: вихідний
Дніпровул. Привокзальна, 4
Пн-Пт: 13-16
Сб: 12-14
Нд: вихідний
Миколаївпр-т Миру, 17/7
Пн-Пт: 13-18
Сб: 12-14
Нд: вихідний
Кривий Рігвул. В. Великого, 15
Пн-Пт: 13-17
Сб: 12-14
Нд: вихідний
Рівневул. Д. Галицького, 1
Пн-Пт: 12-16
Сб: 12-14
Нд: вихідний

Результати тесту:

Після проходження тестування, результат дослідження надійде на вказаний при реєстрації e-mail! Також результати можна забрати у відділенні після отримання SMS-повідомлення про готовність. Результати досліджень також будуть завантажені на портал Pure Health та доступні для перевірки при перетині кордону в ОАЕ.

Де купувати авіаквитки в ОАЕ:

Наразі квитки в ОАЕ можна придбати на сайті FlyDubai або МАУ, а також на пошукових агрегаторах на сайтах Skyscanner,  avia.lowcost.ua та Kiwi.

В’їзд громадянам України в ОАЕ дозволений:

 • співробітникам дипломатичних представництв, акредитованих в ОАЕ, та членам їхніх сімей
 • іноземцям, які мають дозвіл на проживання в ОАЕ (за умови отримання погодження еміратських компетентних органів через відповідний веб-сайт, тесту (з 1 серпня 2020 р.) на COVID-19 з терміном дії не більш ніж чотири доби (96 годин))
 • починаючи з 7 липня 2020 року, в’їзд туристів:
 • особи, які прибуватимуть після 07.07.2020, повинні гарантувати, що вони відповідають усім вимогам для в’їзду в ОАЕ.  Зокрема, іноземним туристам перед прибуттям необхідно буде заповнити “Форму декларації про стан здоров’я”. Вони також повинні будуть зробити тест на COVID-19 з терміном дії не більш ніж чотири доби (96 годин) до дати вильоту для підтвердження відсутності наявності у них вірусу після прибуття (з 1 серпня 2020 р., крім дітей до 12 років).
 • авіакомпанії матимуть право відмовити у реєстрації на рейс пасажирам, які матимуть симптоми COVID-19. Після прибуття до аеропорту туристам необхідно буде завантажити додаток COVID-19 DXB та зареєструватися у ньому для можливого спілкування у подальшому з органами охорони здоров’я ОАЕ. Крім цього всі туристи проходитимуть через теплові екрани.
 • за рішенням представників МОЗ ОАЕ, в аеропорту до будь-кого з прибулих туристів може бути проведений тест на COVID-19.  Туристи, у яких буде виявлений позитивний результат тесту на коронавірус, будуть ізольовані на 14 днів у спеціально визначених установах за власний рахунок.
 • перед поїздкою туристи повинні передбачити наявність у них діючого полісу міжнародного медичного страхування (що передбачає лікування від COVID-19).
 • мандрівники повинні суворо дотримуватися правил фізичного дистанціювання, відповідно до заходів, що виконуються в аеропортах, і використовувати маски для обличчя постійно.Всі пасажири повинні суворо дотримуватися запобіжних заходів та стежити за симптомами COVID-19.
 • інформацію про порядок поїздок, умови та заходи профілактики для громадян, резидентів та туристів можна також отримати на веб-сайтах авіакомпаній, зокрема, авіакомпаній «Emirates Airlines» (www.emirates.com) та «FlyDubai» (www.flydubai.com).

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

МЗС України тимчасово припинило надання консульських послуг для чоловіків призовного віку

Міністерство закордонних справ ( МЗС України ) з 23 квітня цього року тимчасово припинило …