Столиця ОАЕ Абу-Дабі планує відкрити кордони для іноземних туристів на початку січня. Для цього уряд затвердить список «зелений список» країн.

Як повідомляють у Департаменті культури та туризму ОАЕ, вже 24 грудня буде скасовано наземний кордон між Абу-Дабі та Дубай. А далі поступово почнеться прийом туристів з країн із «зеленого списку».

Список оновлюватимуть кожні кілька тижнів в залежності від епідеміологічної ситуації, а інформацію поширюватимуть серед готелів.

Для того, щоб в’їхати до Абу-Дабі, туристи мають надати ПЛР-тест, зроблений не пізніше ніж за 96 годин до перетину кордону, пройти тестування по прибуттю.

Читайте також  Перелік країн червоної та зеленої зон МОЗ України станом на 11 грудня

Для мандрівників не з-поміж країн «зеленого списку» обов’язковим буде 14-денний карантин.

Видання Bloomberg повідомляє, що в ОАЕ зареєстрували китайську вакцину від COVID-19, яка має 86% ефективності. За переконанням уряду, її застосування відкриє шлях до повного відкриття країни та відновлення всіх видів діяльності, включаючи економічну, туристичну та культурну сфери.

Фото: Bayut

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Польща змінює умови в’їзду для українських громадян з 15 грудня!

Польща змінює умови в’їзду для іноземних туристів із за меж Шенгенської зони, в тому…