airBaltic стала першою у світі авіакомпанією, яка отримала 5-зірковий рейтинг безпеки стосовно COVID-19 від Skytrax.

Skytrax – впливова британська приватна консалтингова компанія, що з 1989 року спеціалізується на вивченні якості послуг, що надаються різними авіакомпаніями та аеропортами. До коронавірусної кризи Skytrax щороку публікувала рейтинг найкращих авіакомпаній чи аеропортів, які часто згадувалися в світових ЗМІ, як «Оскари авіаційної промисловості».

В листопаді цього року компанія започаткувала нову оцінку – рейтинг безпеки авіакомпаній стосовно COVID-19. Рейтинг аналізує політику перевізників щодо процедур, впроваджених для припинення поширення коронавірусу.

Оцінювання вже встигли пройти авіакомпанії British Airways, Lufthansa, Aegean Airlines, easyJet та KLM, які отримали 4-зірковий рейтинг безпеки стосовно захисту від COVID-19.

Сьогодні, 7 січня, латвійська авіакомпанія airBaltic першою у світі отримала 5-зірковий рейтинг з безпеки стосовно захисту від COVID-19 від Skytrax.

Рейтинг авіакомпанії COVID-19 базується на детальному дослідженні, оцінці ефективності та послідовності заходів безпеки та гігієни, які airBaltic запровадила для забезпечення безпеки клієнтів та персоналу під час пандемії коронавірусу.

До уваги бралась оцінка стандартів безпеки в літаках та на домашній базі Ризького аеропорту, програму чистоти «We Care», сучасний флот авіакомпанії, який складається тільки з літаків Aribus A220, та багато інших критеріїв.

Нагадаємо, що airBaltic почала виконувати рейси із Вільнюса в Київ з 1 грудня. Авіакомпанія планує відновити польоти, з Києва в Ригу з 1 грудня, з Одеси в Ригу з 1 травня, відновлення польотів зі Львова в Ригу заплановане на 4 червня

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Польські залізниці дарують безкоштовний проїзд для дітей 1 червня!

Польський залізничний перевізник PKP Intercity анонсував безкоштовне перевезення дітей по …