Авіабудівний концерн Airbus має намір винайняти 6 тисяч нових співробітників в першій половині 2022 року. На роботу прийматимуть людей з усього світу.

Нові співробітники працюватимуть на підтримку зусиль компанії з декарбонізації, цифрової трансформації та кібертехнологіям. Значна частина посад також буде призначена для нещодавніх випускників.

➡ Читайте також: Airbus прогнозує потребу у 39 тисяч літаків до 2040 року

«Компанія Airbus продемонструвала стійкість під час кризи, спричиненою пандемією COVID, і заклала основи для майбутнього сталої авіації. Цього можна досягти лише шляхом залучення потрібних талантів в різноманітних галузях знань, які допоможуть нам розвивати діяльність та готуватись до довгострокової трансформації компанії», заявив керівник відділу кадрів Airbus Тьєр Баріл.

До пандемії в Airbus працювало близько 135 тисяч людей. В червні 2020 року компанія оголосила про скорочення 15 тисяч посад, з яких понад 5 тисяч – у Франції, 5 тисяч – в Німеччині, 1700 – у Великобританії, 900- в Іспанії.

Airbus – одна з найбільших авіабудівельних компаній в світі, заснована в кінці 1960-х шляхом злиття кількох авіавиробників. Виробляє пасажирські, вантажні та військово-транспортні літаки. Штаб-квартира Airbus розташована в Бланьяці (Франція). 

Джерело: Simple Flying

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Київ – Варна — новий напрямок Автолюкс! Квитки від 1513 грн

Автолюкс анонсував новий рейс до моря Київ – Варна з 9 липня! Це перший курортний на…