В найближчі 20 років потреба в літаках зросте на 39 тисяч нових пасажирських та вантажних лайнерів. 15 250 літаків з них підуть на заміну застарілих. Такі прогнози оприлюднив Airbus, передає Simple Flying.

За їх прогнозами, у 2040 році будуть експлуатуватися в основному комерційні літаки останнього покоління.

Після пандемії пасажиропотік ростиме в середньому на 3,9% на рік. Найшвидший ріст трафіку спостерігатиметься в Азії, а Китай стане найбільшим ринком внаслідок внутрішнього пасажиропотоку.

Щодо попиту на нові літаки, то, за інформацією Airbus, він розподілиться наступним чином: близько 29 700 лайнерів малої місткості (Airbus А220 та А320), 5300 повітряних суден середньої місткості (таких як А321XLR, A330neo) та 4000 великої місткості (А350).

Враховуючи збільшення пасажиропотоку, прогнозують також ріст попиту в авіаційному сервісі – технічному обслуговуванні, навчанні, модернізації, польотах, демонтажі та утилізації. Сукупна вартість таких сервісів в наступні 20 років досягне 4,8 трлн доларів. А потреба у нових пілотах та висококваліфікованих технічних спеціалістах за цей же період зросте до більше ніж 550 та 710 тисяч відповідно.

❗ Airbus ACJ319NEO: як виглядає найрозкішніший літак у світі

«На сьогодні також важливим фактором є екологічність польотів. І це стане можливим завдяки впровадженню літаків останнього покоління та використанню екологічно безпечного авіаційного палива SAF. Ми пишаємося тим, що всі наші літаки – А220, A320neo, A330neo та A350 вже сертифіковані для польотів на 50% суміші SAF», – відзначив комерційний директор Airbus International Крістіан Шредер.

Він підкреслив, що літаки з нульовими викидами стануть новою реальністю вже до 2035 року.

Фото: Airbus

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

УЗ збільшує кількість потягів із жіночими купе!

УЗ повідомляє, що з 1 серпня розшириться перелік поїздів з жіночими купе. Зокрема в розкла…