Airbus презентував концепцію трьох екологічних літаків, у яких під час польотів не буде викидів вуглекислого газу у повітря. Їх використання планують почати у 2035 році.

Це перші у світі пасажирські авіалайнери, що повністю працюватимуть на водні, — повідомляє Airbus. Концепти отримали відповідну назву – ZEROe.

Всі літаки мають різні концепції: перші два схожі на існуючі авіалайнери, а третій має футуристичний вигляд.

Один з них працюватиме на водневому гібридному реактивному двигуні, а водень у рідкому вигляді перевозитимуть у хвості за перегородкою, що забезпечить герметизацію салону.

Airbus Zeroe Фото: Airbus

Він зможе перевозити від 120 до 300 пасажирів на відстань до 3700 кілометрів.

Другий прототип схожий на звичайний регіональний турбогвинтовий літак. Літак зможе літати на відстань до 1800 кілометрів з сотнею пасажирів на борту.Airbus Zeroe2 Фото: Airbus

Найфутуристичнішою для сучасної авіації є концепція третього авіалайнера. Досі така концепція не використовувалась для цивільних перевезень.

Читайте також  American Airlines планує відновити експлуатацію Boeing 737 MAX в січні 2020 року

Весь фюзеляж являтиме собою крило, всередині якого розміститься салон на 200 пасажирів та паливні баки. Літак зможе виконувати міжконтинентальні перельоти.

Фото: Airbus

«Це історичний момент для комерційного авіаційного сектору. Ми плануємо відігравати провідну роль у найважливішому переході, який коли-небудь спостерігався в цій галузі», – прокоментував виконавчий директор Airbus Гійом Форі.

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Молдова визнаватиме український сертифікат про вакцинацію

Україна та Молдова взаємно визнаватимуть свідоцтва про вакцинацію. Про це повідомили на са…