Кабінет Міністрів України схвалив державний механізм страхування безпеки польотів в Україні. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Так, уряд виділив Міністерству інфраструктури України понад 16,6 мільярдів гривень для гарантування безперебійності польотів на території України у зв’язку із загостренням зовнішньополітичних загроз. Ці кошти будуть спрямовані на надання необхідних гарантій для страхових та лізингових компаній.

Виділені кошти покривають страхові випадки для не менше ніж 23 повітряних суден.

«Уряд виділяє 16,6 млрд грн, аби гарантувати безперебійність польотів у повітряному просторі України. Сьогоднішнє рішення дозволить стабілізувати ситуацію на ринку авіаперевезень та забезпечити державні гарантії для лізингодавців і страхових компаній», — зазначив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Міністерство інфраструктури України отримає кошти з резервного фонду Державного бюджету України для гарантування безпеки польотів повітряних суден у повітряному просторі країни. У разі потреби, ці кошти використовуватимуться для гарантування безпеки польотів в Україні для страхових компаній, компаній-перестрахувальників, лізингових компаній та авіаперевізників.

Після врегулювання та нормалізації зовнішньополітичної ситуації невикористані кошти буде спрямовано до державного бюджету.

Автор фото – Юра Танчин

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер, Viber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

З 17 липня наявність військово-облікового документа при перетині кордону обов’язкова для всіх чоловіків призовного віку

Відсьогодні, з 00:00 17 липня, наявність військово-облікового документа при перетині кордо…