Через поширення коронавірусу чимало авіакомпаній по всьому світі вирішили припинити продаж алкоголю на бортах літаків. Це дозволить мінімізувати взаємодію між екіпажем та пасажирами, а також зменшити черги до клозетів.

В офіційних повідомленнях авіакомпанії вказують, що заборона на алкоголь та скорочення меню дозволить зменшити рух салоном літака, а також продовжити час носіння пасажирами масок.

Правила вже змінив ірландський лоукостер Ryanair – вся їжа тепер має бути замовлена та упакована попередньо, а алкоголь до меню не входить. Продавати алкоголь під час польоту не будуть також easyJet та Virgin Australia.

Читайте також  Філіппіни: пірнати до китових акул, жити на крихітному острові та познайомитися з довгоп’ятами.

Тимчасово призупинила продаж алкогольних та гарячих напоїв також нідерландська компанія KLM (гарячі страви подаватимуть лише на рейсах тривалістю більш як 9 годин). British Airways заборонили продаж алкоголю в Економічному класі.

Американські авіалінії будуть обмежувати продаж міцних напоїв залежно від тривалості та призначення рейсу. Відтак, авіакомпанія Delta оголосила про повну заборону на алкоголь на внутрішніх рейсах, залишивши його лише на міжнародних.

Підтримати проект

Фото: visa-exp

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

 

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Країни червоної та зеленої зон МОЗ України станом на 26 лютого

Міністерство охорони здоров’я України вкотре оновило перелік країн червоної та зелен…