У той час, коли більшість країн світу намагається привабити мандрівникив, Нідерланди, навпаки, хочуть стабілізувати потік туристів. Особливо таких, поведінка яких стає неприємністю для міста і місцевих жителів. Друга причина таких заходів – бажання знизити незаконні ланки постачання наркотиків.

Новина одразу стала приводом для суперечок. Місцева влада навіть провела опитування іноземних туристів віком від 18 до 35 років. За статистикою, більш ніж половина туристів дійсно приїздить до Амстердама для того, аби побувати на вулиці «червоних ліхтарів» та відвідати кофі-шопи, де можна легально придбати марихуану. Третина опитаних взагалі заявила, що не буде відвідувати Амстердам, якщо в них заберуть таку можливість.

Читайте також  ТОП найбезглуздіших вчинків туристів

Як заявила мер міста Фемке Галсема, таке соцопитування провели для того, аби зрозуміти, наскільки може знизитись туристичний потік іноземців до столиці Нідерландів, якщо купувати наркотики дозволять лише місцевим жителям.

Фото: holidaypirates

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Укрзалізниця презентувала власний мобільний додаток!

Укрзалізниця нарешті запустила офіційний мобільний додаток! Про це повідомляє прес-служба …