Все більше та більше європейських залізничних перевізників дозволили безкоштовні перевезення для біженців з України. Сьогодні Австрія (з громадським транспортом), Угорщина, Нідерланди, Бельгія, Франція, Швейцарія, Данія та Фінляндія!

Австрія

Міністр Уряду Австрії повідомила, що українські біженці можуть безкоштовно пересуватися Австрійськими федеральними залізницями (OBB) потягами безкоштовно. Для подорожі достатньо українського паспорту.

Також повідомляється про безкоштовний громадський транспорт у Відні для українських громадян.

Карта напрямків.


Угорщина

Угорська державна залізниця MAV забезпечує безкоштовний проїзд на поїздах для усіх біженців з Україн.

Громадяни України можуть безкоштовно користуватися поїздами MAV-START по усій території Угорщини.

Отримати безкоштовний квиток можна на будь-якій касі на залізничних вокзалах країни пред’явивши український паспорт. Квиток солідарності дає право користуватися вагонами виключно 2-го класу, додаткову оплату навіть на швидких потягах здійснювати не потрібно.

Карта напрямків


Нідерланди

Нідерландські залізниці NS повідомляють, що паспорт України – це квиток на потяг до та в Нідерландах. Громадяни України можуть отримати безкоштовний денний (24 години) на будь-який потяг пред’явивши паспорт України та отримати потяг у Німеччині, Бельгії, Франції чи Австрії.

Карта напрямків


Бельгія

Бельгійські залізниці SNCB раді надати право безкоштовного проїзду на потягах SNCB до будь-якого пункту призначення у Бельгії, а також за межі Бельгії.  

Для безкоштовного проїзду на потягах внутрішнього повідомлення, а також міжнародного (нешвидкісного) сполучення, вам знадобиться пред’явити при контролі ваш квиток “Helpukraine”, отриманий на території Німеччини, а також ваш український закордонний паспорт або ID- карту. Безкоштовний проїзд надається в течії терміну дії вашого квитка “Helpukraine” 

Для безкоштовного проїзду на швидкісних потягах TGV і Thalys прохання звернутися в міжнародні каси SNCB для отримання спеціального квитка.  

Для безкоштовного проїзду на швидкісних потягах Eurostar прохання звернутися до персоналу терміналу Channel Terminal на вокзалі Brussels – Midi. 

Карта напрямків.


Фінляндія

Фінський залізничний перевізник VR повідомив про безкоштовні квитки на потяги для українських громадян.

Також VR повідомив про припинення співпарці з рашистськими РЖД, однак поки не припиняє рейсів до рф.

Карта напрямків


Франція

Керівник французької залізничної компанії SNFC повідомив, про запровадження безкоштовного проїзду для громадян України.

Ця безкоштовна послуга доступна на TGV Inoui, Intercit?s, Ouigo, Lyria (до Швейцарії), Alleo (до Німеччини), Thalys, Elipsos (в Іспанію), SVI (в Італію) та на Eurostar (до Лондона для громадян України з візою).

Карта напрямків


Данія

Данська залізнична компанія DSB пропонує безкоштовні квитки на потяги в Данії для громадян України. Для того, щоб скористатися послугою необхідно пред’явити паспорт, водійські права та інші документи, що підтверджують, що вони проживають в Україні.

Карта напрямків


Швейцарія

Швейцарська федеральна залізнична компанія безкоштовно перевозитиме громадян України. Про це повідомляють ЗМІ. Для отримання квитків достатньо українського паспорту. Пропозиція діятиме до подальшого повідомлення.


Нагадаємо, що раніше ми повідомляли про безкоштовні квитки на потяги для українців в Польщі, Чехії (1, 2), Німеччині та Чехії, Словаччині та Грузії.

💡 Зверніть увагу:

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх новин:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

FlixBus запустив три нові лінії з України – до аеропортів у Молдові, Польщі та Угорщині

Європейська транспортна компанія FlixBus оголосила про запуск одразу трьох міжнародних лін…