Залізнична компанія Словацької Республіки (ZSSK) та автобусний перевізник Slovak Lines пропонують безкоштовні подорожі для українських громадян.

ZSSK встановила безкоштовний проїзд у всіх потягах для громадян України з паспортом або ID-карткою. У потягах з обов’язковими місцями працівники дозволять перевезення людей навіть без дійсного місця. ➡ З картою сполучень перевізника можна тут.

SlovakLines пропонує безкоштовні трансфери до аеропорту Швехат або Відня і назад, а також рейси на маршрутах з Гуменного, Пряшова, Кошице, Бардейова або Римавської Соботи і назад з партнерами LeviTour і CK DAKA.

Для поїздки потрібно пред’явити український паспорт, і якщо в автобусі є вільне місце, його можна зайняти за вказівкою водія.

Також міністр транспорту Словаччини Андрей Долежал закликає всі органи місцевого самоврядування Словаччини, за прикладом ZSSK, запровадити нульовий тариф на весь громадський транспорт для українців, які рятуються від війни.

Нагадаємо, що раніше ми повідомляли про схожі пропозиції від Leo Express, PKP Intercity, FlixBus, а також УЗ.

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

МЗС України тимчасово припинило надання консульських послуг для чоловіків призовного віку

Міністерство закордонних справ ( МЗС України ) з 23 квітня цього року тимчасово припинило …