Популярний сервіс пошуку житла Airbnb безкоштовно поселить 100 000 українських біженців. Про це повідомили CEO компанії Brian Chesky та прес-служба компанії.

Отож, некомерційна організація Airbnb.org запропонує безкоштовне короткострокове проживання для 100 000 біженців, які втікають з України. Житло надаватиметься для біженців, які перебувають в Польщі, Німеччині, Угорщині та Румунії.

Організація зобов’язується надати короткострокове житло до 100 000 біженців, які тікають з України, вона буде тісно співпрацювати з урядами, щоб якнайкраще задовольнити потреби в кожній країні, у тому числі шляхом надання довгострокового перебування.

Детальніше про сервіс Airbnb.org.


Інструкція з отримання безкоштовного житла на Airbnb для громадян України:

Airbnb.org є некомерційною організацією і забронювати житло через них неможливо, для цього є партнери типу Nova Ukraine,Hias, Radda Barren та інші. На прикладі Nova Ukraine розглянемо подачу заявки на безкоштовне житло.

Nova Ukraine стала партнером Airbnb.org для термінового пошуку житла біженцям з України на короткий строк. Надати заяву може кожен громадянин України, який виїхав за межі країни після 20 лютого 2022 року.

Ваучер допоможе орендувати житло на благодійному сайті AirBnB.org на декілька тижнів. Строк  залежить від того яке житло ви оберете. Для того щоб надіслати заяву ви можете скористайтеся формою нижче, або надішліть нам листа на refugees@novaukraine.org з інформацією про склад вашої родини, яка шукає притулок.


Запит на ваучер AirBnB для українських біженців

Надати заяву може кожен резидент України, який виїхав за межі країни після початку 2022 року. Ваучер допоможе орендувати житло на сайті AirBnB.com на декілька тижнів. Строк залежить від того яке житло ви оберете. Паспортні дані використовуються для перевірки імені та нещодавнього виїзду з України і після перевірки видаляються. Ми не надсилаємо ваші паспортні дані до AirBnB, лише контактні дані та склад сім’ї.

Пріорітет надається сім?ям що надали коректні дані та потребують житло якомога швидше. Після розгляду вашої заяви, ви отримаєете ваучер на вашу електронну пошту, або листа від нас про дані яких не вистачає. Ваучер надається із строком використання, але ви самі віришуєте яке житло та на які дати орендувати за допомогою ваучеру. AirBnB надає ваучерів на 100 000 людей, один на родину.

Кожна заява розглядається індивідуально, тому ваучер може надійти лише через 2-4 дні. Ми отримуємо дуже багато заявок та листів, на жаль, ми не можемо відповісти всім хто не задовольняє критеріям програми.
Будь ласка, не надсилайте дублікати запитів. Це затримує обробку запитів та надання ваучерів людям у скрутному стані. Листи та заявки оброблюється однією командою, отже листи с запитами коли буде оброблено заявку також задовільнять процес.

Загальна вартість перебування не має перевищувати суму, зазначену в електронному листі. Ви не можете використовувати додаткові способи оплати для покриття частки, що перевищує зазначену в листі суму.
Ваше право на перебування за запрошенням є одноразовим і не підлягає передачі. НЕ БРОНЮЙТЕ НА 1-2 ДОБИ, РЕШТА ВАРТІСТЬ ВАУЧЕРУ БУДЕ ВТРАЧЕНА. Бронювання може здійснювати лише особа, якій було надіслано запрошення.

Якщо Ви скасуєте бронювання або покинете помешкання раніше, Ваше право на перебування втратить чинність. Ви не зможете забронювати ще одне помешкання.


❗ Безкоштовне житло в “безпечних” регіонах України можна знайти на сайті Прихисток.

Оновлено: Airbnb призупинив усі операції для рашистів та білорусів!

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх новин:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

УЗ збільшує кількість потягів із жіночими купе!

УЗ повідомляє, що з 1 серпня розшириться перелік поїздів з жіночими купе. Зокрема в розкла…