Найбільші та найвідоміші платформи для бронювання житла Booking та Airbnb зупинили роботу своїх сервісів на території країн агресорів – рф та білорусі. Водночас люди по всьому світу бронюють на Airbnb житло в охоплених війною українських містах для допомоги громадянам України!

Так, в четвер головний виконавчий директор Airbnb Браян Ческі повідомив про зупинку надання послуг в Росії та Білорусії. Водночас сервіс Airbnb безкоштовно поселить 100 000 українських біженців!

Також Браян Ческі повідомив, що за 48 годин люди з усього світу забронювали в Україні 61 406 ночівель – а це $1,9 мільйона для хостів без потреби приймати гостей!

«Люди бронюють Airbnbs в Україні, в яких вони не збираються жити лише для того, щоб допомогти хостам», – повідомив Ческі.

Сервіс пошуку готельних номерів Booking.com також призупинив туристичні послуги в рф та білорусі, платформа не дозволяє знайти або забронювати готель в країні. Також сервіс виділив $1 мільйонів Червоному Херсту для допомоги Україні.

Раніше з ринку рф вийшов туристичний сервіс Expedia.

Підтримати проект

Будьте в курсі наших новин:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

SKPL не запустить сполучення євроколією Рава-Руська – Варшава цього літа

31 травня польська залізнична компанія SKPL отримала дозвіл на виконання рейсів за напрямк…