Влада Амстердама планує заборонити продаж марихуани іноземним туристам. Таким чином сподіваються «змити» з міста імідж «місця доступних наркотиків» та обмежити туристичний потік.

До карантину Амстердам потерпав від напливу туристів. Заборону канабісу розглядали вже не раз. Минулого року місцева влада навіть проводила опитування іноземних туристів, яке показало, що більша частина дійсно приїздить до Амстердаму, щоб побувати на вулиці «червоних ліхтарів» та придбати марихуану.

Читайте також  Амстердам підвищує туристичний податок і він стане найвищим у Європі!

Після цього 30 тисяч місцевих жителів підписали петицію за те, щоб обмежити для туристів кількість ночей, які ті можуть провести в Амстердамі.

Зараз третина кофішопів, які продають канабіс в Нідерландах, знаходиться в Амстердамі. Зі зростанням наркотуризму збільшується обіг марихуани. Влада порахувала, що для місцевого населення можна залишити лише 68 зі 166 наявних кофішопів.

Як заявила мер міста Фемке Халсема, заборона на продаж канабісу потрібна, але водночас і небезпечна, оскільки може привести до нелегального обігу. Продавці марихуани можуть пропонувати її туристам прямо на вулиці. Тому заборонятимуть продаж канабісу іноземцям поступово.

В кінці 2020 року Халсема також оголосила про плани влади закрити частину «вікон» на вулиці «червоних ліхтарів»

Фото: AP News

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Підтримати проект
Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Державіаслужба затвердила перелік іноземних курортів на літо 2022 року

Державна авіаційна служба України затвердила перелік курортних місць на літній сезон ІАТА …