Вперше з початку 2020 року Австралія відкриває кордони для іноземних туристів. З 21 лютого 2022 року в’їзд дозволили для вакцинованих громадян з усіх країн.

Перетин кордону дозволений туристам, які отримали дві дози вакцини від COVID-19.

Невакциновані іноземці для в’їзду мають надати підтвердження, що вони не могли бути вакциновані через медичні показання та пройти карантин.

Австралія визнає наступні вакцини:

  • AstraZeneca Vaxzevria 
  • AstraZeneca Covishield 
  • Pfizer/Biontech Comirnaty 
  • Moderna Spikevax or Takeda 
  • Sinovac Coronavac 
  • Bharat Covaxin 
  • Sinopharm BBIBP-CorV (for people under 60 years of age on arrival in Australia)* 
  • Gamaleya Research Institute Sputnik V* 
  • Novavax/Biocelect Nuvaxovid
  • Janssen-Cilag COVID Vaccine

З моменту останнього щеплення має пройти щонайменше 7 днів.

Також залежно від міста, в яке ви плануєте подорож, додатково може знадобитись проходження ПЛР чи експрес-тесту після прибуття.

Нагадаємо, що українцям для відвідування Австралії необхідна віза. Детальніше тут. За інформацією МЗС України, при прибутті в Австралію (штати Новий Південний Уельс, Вікторія, Південна Австралія, Квінсленд, Тасманія та Австралійська столична територія) карантину не підлягають вакциновані особи віком від 12 років (громадяни, постійні резиденти Австралії,  члени сім’ї громадян Австралії або постійних резидентів Австралії (дружина, де факто партнер, утримувана дитина, законний опікун) чи їх батьки – біологічні батьки, законні (включаючи батьків-усиновителів), вітчим/мачуха, свекор/свекруха, тесть/теща).

При прибутті до Австралії особа повинна підтвердити в Australian travel declaration, що є повністю вакцинованою і що сертифікат вакцинації  є справжнім.

Наразі діють безкарантинні зони подорожей між Австралією та Сінгапуром, Новою Зеландією, а також між Австралією, окремо з Японією та Кореєю – з 15 грудня 2021 р.

Дворічне закриття кордонів коштувало Австралії понад 72 мільярди доларів. З кінця 2021 року, після проведення масштабної компанії з вакцинації та урегулюванню ситуації з захворюваністю на коронавірус, уряд країни вирішив почати відновлювати туристичну галузь. З 21 жовтня Австралія впровадила безкарантинну зону подорожей між Австралією та Сінгапуром, з 1 листопада – з Новою Зеландією, а з 15 грудня – з Японією та Кореєю – з 15 грудня 2021 р.

Джерело: The Australian

Головне фото – Joey Csunyo

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер, Viber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

УЗ збільшує кількість потягів із жіночими купе!

УЗ повідомляє, що з 1 серпня розшириться перелік поїздів з жіночими купе. Зокрема в розкла…