Сьогодні, 10 липня о 14:00, аеропорт Харкова буде урочисто зустрічати далекомагістральний літак Boeing 757-300.

“Ми з радістю зустрічаємо Boeing 757-300. Boeing 757-300 до сьогоднішнього дня не був представлений на території України та не експлуатувався вітчизняними авіакомпаніями! Даний тип повітряного судна чудово зарекомендував себе в усьому світі як надійний і безпечний літак! Маючи місткість в 273 пасажири, він може здійснювати польоти на відстань до 6,5 тисячі кілометрів. Наша компанія буде здійснювати на ньому регулярні і чартерні рейси! І ми дуже сподіваємося, що безпека і комфорт цього літака завоює серця наших пасажирів! – коментує Антонов Карен Анатолійович, генеральний директор ТОВ “Авіакомпанія” Азур Ейр Україна “

Літак прибув до України в міжнародний аеропорт Харків, в новій лівреї після спеціалізованого технічного обслуговування, що виконується при передачі від одного оператора до іншого. Авіакомпанія Azur Air Ukraine здійснила також заміну салону літака, в рамках якої були встановлені нові пасажирські крісла.

В умовах активного розвитку авіакомпанії, новий літак дозволить значно розширити польотні програми, підвищити регулярність рейсів.

Нині флот авіакомпанії нараховує 7 літаків (1 Boeing 757-300, 3 Boeing 767-300, та 3 Boeing 737-800).

Читайте також  SkyUp Airlines запровадив онлайн-реєстрацію на своїх рейсах

На сьогоднішній день авіакомпанія Azur Air Ukraine виконує польоти з 5 міст України за 8 найпопулярнішим туристичним напрямками. «Азур Ейр Україна» – є лідером чартерних авіаперевезень України, яка обслуговує туристичні напрямки туроператора «Анекс Тур»

Повітряне судно Boeing 757-300 є подовженою модифікацією найбільш поширеною версією 757-200 і може перевозити до 295 пасажирів в компонуванні одного класу. Крісла в салоні розташовані за схемою 3 + 3. Раніше Boeing 757 не експлуатувалася українськими авіакомпаніями. Бортовий номер літака: UR-AZP, рік випуску 1999, до цього експлуатувався ізраїльською авіакомпанією Arkia.

Фото: JetPhotos, Azur Air

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Ryanair відкриває базу на Майдері на анонсує 10 нових напрямків

Авіакомпанія Ryanair відкриває нову базу в місті Фуншал на острові Мадейра (Португалія). …