Головний виконавчий директор Ryanair Майкл О’Лірі повідомив деякі деталі стосовно планів авіакомпанії щодо повернення на українськи ринок пасажирських авіаперевезень, яке відбудеться майже відразу після перемоги та відкриття неба. Про оптимістичні плани він розповів в ефірі Bloomberg.

За його словами, авіакомпанія планує відкрити 30 маршрутів і мати кілька баз в Україні протягом 12 місяців після повернення.

Насьогодні Ryanair найняв близько 60 українських пілотів і близько 80 членів екіпажу, які в основному знаходяться на базах авіакомпанії у Польщі в очікуванні відкриття українського неба.

Майкл О’Лірі вважає що відбудова України надасть величезну можливість для бізнесу, а авіація відіграватиме ключову роль із-за зруйнованої інфраструктури.

Нагадаємо, що це не перша гучна та оптимістична заява О’Лірі. Так, в лютому 2022 він обіцяв, що лоукостер буде літати в Україну до початку війни, а вже в березні минулого року обіцяв, що Ryanair стане першою європейською авіакомпанією, що відновить польоти до України, а в березні цього повідомив про готовність повернутись в Україну майже відразу після відкриття неба.

Ryanair в Україні:

Ірландський лоукостер здійснив свій перший рейс із Києва у вересні 2018 році, а вже у наступному році Ryanair (разом з дочірньою авіакомпанією LAUDA) почала літати зі Львова, Одеси, а згодом із Харкова та Херсона.

До вторгнення рф в Україну та подальшого закриття повітряного простору країни, Ryanair була другою за величиною авіакомпанією на ринку, і О’Лірі передбачає, що вона може стати №1. До війни авіакомпанія літала/планувала літати в різні міста Польщі, Німеччини, Італії, Іспанії, Великобританії, Швеції, Угорщини, Чехії, Австрії, Хорватії, Бельгії, Литву, Латвію, Ірландію, Естонію, Болгарію, Грецію, Кіпр та Францію.

Історичний пост про Ryanair в Україні читайте тут.

Автор фото – Юра Танчин

Підтримати проект

Будьте в курсі наших новин:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

З 17 липня наявність військово-облікового документа при перетині кордону обов’язкова для всіх чоловіків призовного віку

Відсьогодні, з 00:00 17 липня, наявність військово-облікового документа при перетині кордо…