Ryanair планує відновити польоти в Україну через кілька днів після того, як Європа визнає повітряний простір нашої країни безпечним. Про це СЕО авіакомпанії Майкл О’Лірі повідомив виданню Simple Flying.

Відповідаючи на запитання, скільки часу знадобиться Ryanair, щоб повернутися в Україну, коли повітряний простір буде визнано безпечним, О’Лірі сказав: “Сім днів”.

«Ми збираємося повернутися в Україну якомога швидше. Ми [перевозили] 2 мільйони пасажирів із/до України перед вторгненням путіна. У нас були плани відкрити 3-4 бази в Україні в 2022 році. Ми все ще розглядаємо Україну як ринок, який має такий же потенціал, як і Польща», – додав він.

Нагадаємо, що це не перша гучна заява Майлка О’Лірі. Так, в лютому він обіцяв, що лоукостер буде літати в Україну до початку війни, а вже в березні минулого року обіцяв, що Ryanair стане першою європейською авіакомпанією, що відновить польоти до України.

Зараз СЕО лоукостера трішки уточнив плани. Авіакомпанія хоче зайняти лідируючі позиції у відновленні галузі пасажирських авіаперевезень в Україні. Планах польоти та відкривати баз в Львові, Києві та Одесі. Відновлення рейсів до Херсона наразі під питанням.

«Думаю, ми б повернулися в Україну протягом кількох днів. Звісно, одразу з рейсами в пункт призначення. Потім якомога швидше, з базами. Ми б працювали з базами в Києві, Львові та Одесі. Херсон може бути недоступний для нас. Але ми хотіли б бути дуже активними у відновленні та реконструкції української економіки», – сказав Майкл О’Лірі.

Зазначимо, що наразі напрямки з України не доступні в системі бронювання Ryanair.

Ryanair в Україні:

Ірландський лоукостер здійснив свій перший рейс із Києва у вересні 2018 році, а вже у наступному році Ryanair (разом з дочірньою авіакомпанією LAUDA) почала літати зі Львова, Одеси, а згодом із Харкова та Херсона. Історичний пост про Ryanair в Україні читайте тут.

Автор фото – Юра Танчин

Підтримати проект

Будьте в курсі наших новин:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

FlixBus запустив три нові лінії з України – до аеропортів у Молдові, Польщі та Угорщині

Європейська транспортна компанія FlixBus оголосила про запуск одразу трьох міжнародних лін…