Влада Барселони хоче заборонити оренду приватних помешкань для туристів строком менше ніж на місяць. Про це повідомляє Inspired. Таким чином збираються контролювати туристичну сферу. 

До пандемії туристичний потік в Барселоні постійно зростав і масова оренда квартир на короткий термін стала причиною нестачі житла на довгий строк, підвищення орендної плати та зниження якості життя містян.

Читайте також  Air Malta просить допомоги уряду через фінансові труднощі

Отож зараз міська влада планує дозволити здавати приватні помешкання лише на термін від 30 днів. Це стосується оренди квартир через такі сервіси як Airbnb. 

Ініціативу планують впровадити після 3-місячного етапу громадських консультацій. 

Згідно з пресрелізом, мета заходів – гарантувати соціальну функцію житла та уникнути перенасичення туристичними кімнатами, які можуть викликати проблеми співіснування, вплинути на ринок житла

Сервіс Airbnb також відреагував на таке нововведення. «Представники мерії ясно дали зрозуміти, що вони підтримують звичайних людей, що живуть у своїх будинках, і ми сподіваємося разом працювати над тим, щоб поліпшити життя сімей у Барселоні», – йдеться у їхній заяві. 

Фото: ShBarselona

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

УЗ збільшує кількість потягів із жіночими купе!

УЗ повідомляє, що з 1 серпня розшириться перелік поїздів з жіночими купе. Зокрема в розкла…