Бельгія
віднесла Україну до переліку країн білої зони з червоним код-кольором та змінила правила в’їзду для громадян України. Відтепер для в’їзду в Бельгію необхідно лише за умови наявності поважної причини або сертифікату про вакцинацію!

❗ Вчора ми опублікували інформацію, про те що Бельгія закрила кордони навіть для вакцинованих туристів, однак ця інформація виявилась неправдивою.

Поважною причиною є громадянство Бельгії, посвідка на проживання, близькі родинні зв’язки з громадянами Бельгії, статус дипломата, забезпечення транспортних перевезень, наявність сертифікату про вакцинацію, тощо.

Умови в’їзду для вакцинованих українців:

 • заповнення Pasanger Location Form (PLF) для усіх пасажирів віком від 12 років
 • наявність сертифікату про вакцинацію
  • в’їзд до Бельгії є можливим: за cертифікатом вакцинації в Додатку Дія (його міжнародна версія); на підставі негативного тесту на антиген, зробленого не раніше ніж за 48 годин (у лабораторії з затвердженого МОЗ України переліку)
  • не передбачено в’їзд до Бельгії : за паперовим свідоцтвом ВООЗ (жовтий сертифікат), виданим сімейним лікарем; за негативним ПЛР тестом, зроблено не більш ніж 72 години в будь-якій лабораторії (лабораторія має бути з затвердженого МОЗ України переліку)
  • Бельгія визнає наступні вакцини:
   • Pfizer
   • Moderna
   • AstraZeneca
   • Johnson & Johnson
   • Covishield
 • проходження тестування на перший або другий день перебування в Бельгії (необхідно залишатися на карантині, поки не дізнаєтесь результат тесту)
 • проходження повторного тестування на сьомий день перебування в Бельгії
 • діти віком до 12 років не повинні проходити тестування, але будуть поміщені на карантин, коли батьки пройдуть тестування, до результатів тесту.

Умови в’їзду для невакцинованих українців:

Якщо ви подорожуєте з країни червоної зони за межами ЄС, при цьому не є резидентом Бельгії та не маєте посвідку на проживання в Бельгії – мета поїздки має бути «поважною» та має бути підтверджена належним дозвільним документом, виданим Посольством Бельгії у відповідній країні. Крім того має бути в наявності негативний PCR-тест (зроблений не більш ніж за 72 години до прибуття у Бельгію) або сертифікат про одужання. Необхідно пройти тестування на COVID протягом перших двох днів перебування в Бельгії та на 7 день. Залишатися на карантині протягом 10 днів.

Транзит територією Бельгії дозволений громадянам, які подорожують з України. Враховуючи те, що код-колір України став червоним, подорожуючим слід заздалегідь заповнити форму Passenger Locator Form (PLF) .

Нагадаємо, що Бельгія відкрила кордони для українських туристів одразу після потрапляння України до зеленого списку ЄС в липні, а два тижні змінила правила та дозволила в’їзд тільки вакцинованим українцям.

Також зазначимо, що напередодні Wizz Air відкрив продаж квитків із Києва та Львова в Брюссель!

Більше інформації тут:

Автор фото – Luiza Giannelli

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Рада ЄС рекомендує змінити правила подорожей в умовах пандемії COVID-19

Рада Європейського Союзу затвердила нову рекомендацію щодо забезпечення безпечного та віль…