У сінгапурський Boeing 747, що доставляв вантаж до Гонконгу, знайшли чотирьох кошенят. Пухнастики повзали серед численних ящиків. Для того, аби їх спіймати, співробітникам аеропорту довелось залучити поліцію та спеціалістів Міністерства сільського господарства.

Літак знаходився в повітрі близько 4 годин. Проте кошенят серед вантажу помітили вже за годину після того, як почали розвантажувати літак.

Зазвичай тварин, які прибувають з-за кордону без відповідних документів, у Гонконзі знищують гуманним способом через можливі хвороби.

Проте цього разу співробітники аеропорту вирішили не допустити цього та звернулись до керівника Міністерства сільського господарства з проханням дозволити кошенятам знайти господарів.

Повідомляють, що тварин перевірять на наявність хвороб і після нетривалого карантину вони будуть прилаштовані до сімей через агенцію з захисту тварин.

Джерело: Simple Flying

Фото: Maddie`s Fund

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Qatar Airways збільшує частоту перельотів з Києва в Доху

Найкраща авіакомпанія світу Qatar Airways збільшує частоту перельотів з Києва в Доху до 2 …