Аеропорт Тегель, який до закриття 2020 року був найбільшим аеропортом Берліну, стане житловим районом та університетським кампусом. Нагадаємо, що в листопаді в Берліні нарешті відкрили новий аеропорт Берлін-Бранденбург.

4 травня 2021 року сертифікат на експлуатацію аеропорту втратив свою чинність. Останній рейс здійснила авіакомпанія Air France до Парижа 8 листопада 2020 року. До речі, саме ця авіакомпанія 60 років тому першою почала виконувати регулярні рейси з Тегеля. Після цього Тегель знаходився у «сплячому режимі».

За останні пів року в аеропорту демонтували термінали та пішохідний міст між ними, зал трансфертного багажу, VIP-залу та митне сховище багажу.

➡ Читайте також: У Брюсселі затримали півсотні туристів з підробленими тестами на COVID-19

Демонтаж та вивід з експлуатації технічних споруд, а також розчищення території вже обійшлись в 3 мільйони євро. Приблизно стільки ж потрібно, аби завершити роботи.

На місці аеропорту Тегель за 20 років планують звести сучасний міський район – так званий район Шумахера. У східній частині аеропорту планують побудувати 5 тисяч дерев’яних квартир.

«Це буде найбільший дерев’яний квартал у світі. Ми заборонимо автомобілі, настільки це буде можливо, ми використаємо новий тип енергосистеми та забезпечимо використання біоресурсів», – зазначає директор Tegel Projekt GmbH Філіп Бутейлер.

Серцем нового житлового району стане науково-дослідний та промисловий парк Urban Tech Republic, в якому працюватимуть 20 тисяч співробітників та 2,5 тисячі студентів.

Очікується, що перші жителі зможуть переїхати в район Шумахера у 2027 році.

Фото: Getty Images, rbb24

Джерело: rbb24

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

airBaltic дозволив персоналу тату, пірсинг та нестандартні зачіски

Латвійська авіакомпанія airBaltic трохи відійшла від загальноприйнятих в цивільній авіації…