Найбільша в світі платформа для автодорожніх поїздок BlaBlaCar знизила мінімальні ціни до нуля, які водії можуть запропонувати на платформі. Відтак у водіїв з’явилася можливість пропонувати безкоштовні подорожі на авто в Україні, а також від україно-польского кордону до Польщі! Про це повідомляє прес-служба компанії.

Сервіс BlaBlaCar — безкоштовний, тому комісій за поїздки в пасажирів немає. Також ми знизили мінімальні ціни до нуля, які водії можуть запропонувати на платформі. Для волонтерів, які хочуть запропонувати свої поїздки безкоштовно, ми рекомендуємо в профілях вказати “Волонтер”, наприклад, “Путін Хуйло (Волонтер)”.

Щоб користувачі могли допомагати один одному ще більше ми зняли ліміт кількості місць під час публікації поїздки (раніше — 3 місця максимум).

Якщо ви готові допомогти транспортом та підвезти когось в межах міста або області, створюйте поїздки та вказуйте в коментарях деталі. Наприклад, маршрут Львів-Львів, а в деталях “Готовий їхати по місту/області”.

На іншому боці кордону з Польщею тисячі мешканців Польщі і користувачів BlaBlaCar хочуть допомогти безкоштовно підвезти українців туди, куди їм потрібно.

Якщо ви намагаєтеся перетнути кордон і вам потрібна поїздка з іншого боку, ми рекомендуємо бронювати поїздку лише відразу після перетину кордону. Враховуючи обставини та непередбачуваний час перетину кордону, у вас буде більше гарантій, що поїздка буде виконана. Просимо вас уважно обирати попутників, телефонувати їм перед поїздкою, щоб обговорити деталі.

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх новин:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

МЗС України тимчасово припинило надання консульських послуг для чоловіків призовного віку

Міністерство закордонних справ ( МЗС України ) з 23 квітня цього року тимчасово припинило …