Авіакомпанія British Airways починає приймати цифрові паспорти здоров’я. Вони допомагатимуть пасажирам проходити перевірку документів до прибуття в аеропорт. Першими протестують паспорти здоров’я пасажири рейсів Великобританія-США.

Цифровий паспорт працює на базі додатку VeriFLY, який перевіряє інформацію та документи авіапасажира від імені авіакомпанії.

Після завантаження додатку, користувач підтверджує свою електронну адресу та основні дані: дату народження, фото тощо.

Читайте також  Авіакомпанія Lumiwings планує літати з Одеси в Італію!

Перед подорожжю пасажир має обрати в додатку пункт призначення зі списку та заповнити дані про рейс. Після цього створюється необхідна документація, додаток підтверджує паспорт, завантажує фото негативного тесту на COVID-19, а пасажир додатково заповнює декларацію про стан здоров’я.

У випадку, якщо сертифікати про ПЛР-тести на COVID-19 викликають сумнів, додаток може запросити додаткову інформацію.

Після того, як всі необхідні кроки зроблено, пасажир отримає від VeriFLY інформацію про те, чи допущений він до рейсу.

Кількість напрямків, в яких застосовуватимуть такі «паспорти здоров’я» будуть поступово збільшувати. Зокрема, у British Airways говорять ще про Канаду.

VeriFLY вже 2,5 місяці успішно використовує авіакомпанія American Airlines. Додаток встановили вже близько 100 тисяч користувачів і він має безліч позитивних відгуків.

Для того, аби точно простежити достовірність тестів на коронавірус, VeriFLY співпрацює з приблизно 30 великими компаніями, що займаються тестуванням.

Додаток полегшив життя багатьох пасажирів, адже раніше реєстрація на рейси через наплив людей займала 2-3 години. Тепер же ті пасажири, які встановили VeriFLY, мають змогу проходити реєстрацію за 10-15 хвилин. Водночас полегшився процес і для тих, хто не має доступу до смартфона та інтернету.

Джерело: Simple Flying

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Фото: British Airways

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Ryanair відкриває базу на Майдері на анонсує 10 нових напрямків

Авіакомпанія Ryanair відкриває нову базу в місті Фуншал на острові Мадейра (Португалія). …