Туристичний сертифікат COVID, або паспорт здоров’я ЄС, має запрацювати вже цього літа.

Сертифікат буде містити інформацію про вакцини та антитіла, а також результати ПЛР-тестів. Дійсним він буде доти, доки ВООЗ не оголосить про завершення пандемії.

➡ Читайте також: Данія впроваджує COVID-паспорт

«Ми хочемо дати громадянам держав-членів ЄС інструмент, який забезпечить їм впевненість, якому довірятимуть компетентні органи і який дозволить полегшити переміщення», – зазначив комісар юстиції Дідьє Рейндерс.

Також він підкреслив, що сертифікат не є паспортом вакцини, який би давав людям право вільно подорожувати.

Зелений цифровий Європейська Комісія презентувала у березні цього року.

Сертифікат буде безоплатним, діятиме у всіх країнах ЄС. Інформація в ньому буде двома мовами – національною та англійською.

Видавати посвідчення зможуть лікарні, випробувальні центри, органи охорони здоров’я тощо. Відповідатиме за це влада країни.

Водночас прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна домовилася з Єврокомісією про співпрацю над сумісністю українського та європейського Цифрового сертифіката про імунітет від COVID-19. Цифровий сертифікат ЄС буде підтверджувати, що людина вакцинувалася від коронавірусу, одужала від нього, а також здала тести. Сумісність українського і європейського сертифіката дасть можливість українцям безперешкодно подорожувати Європою.

Джерело: Simple Fluying

Фото: etc-corporate

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Повітряний флот SkyUp Airlines поповнився п’ятнадцятим літаком

Skyup Airlines поповнила свій повітряний флот п’ятнадцятим літаком, який став четвер…