Протягом 3-4 місяців Данія планує ввести паспорт вакцинації, або COVID-паспорт. Віртуальний документ включатиме свідоцтво про проведену вакцинацію громадян від коронавірусу та дозволить здійснювати подорожі за кордон.

Влада Данії обіцяє, що заходити на спеціальний сайт і бачити свій статус імунізації можна буде вже в кінці лютого, проте потрібно буде ще 3-4 місяці для впровадження COVID-паспорту.

Читайте також  British Airways починає тестувати цифрові паспорти здоров'я

Як повідомляє Independent, Данія може бути першою країною, яка розробить та впровадить такий паспорт для подорожей, а також для відвідування ресторанів, музичних фестивалів, спортивних заходів тощо.

Також у Данії планують впровадити 10-денний карантин для іноземців. Раніше там просили туристів ізолюватися, але обов’язкового карантину не було.

Проте міністерство охорони здоров’я побоюється нових штамів коронавірусу, у зв’язку з чим планує, що ті, хто в’їжджають до Данії мають пройти тест на коронавірус та ізолюватись на 10 днів.

Виключення зроблять лише для тих, хто живе у прикордонних регіонах та регулярно перетинає кордон по роботі.

Над розробкою паспорту вакцини працюють в усьому світі. Одним із таких проектів є CommonPass, розроблений Всесвітнім економічним форумом та Швейцарським некомерційним фондом The Commons Project.

Його першочергова мета – зробити подорож максимально безпечною, щоб турист мав результати тесту на коронавірус при собі в єдиному форматі.

Фото: Axel Bueckert

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

 

 

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Укрзалізниця презентувала власний мобільний додаток!

Укрзалізниця нарешті запустила офіційний мобільний додаток! Про це повідомляє прес-служба …