Українські вболівальники зможуть потрапити на матч чемпіонату Європи з футболу в Бухаресті. Влада Румунії озвучила умови в’їзду для іноземців. 

З 1 червня влада країни скасувала різний підхід для в’їзду громадян з червоної, жовтої та зеленої зон. 

Сьогодні на сайті Федерації футболу Румунії опублікували порядок доступу відвідувачів на Національну арену під час футбольних матчів Євро-2020.

Порядок визначає, хто зможе бути присутнім на трибунах з урахуванням чинного законодавства Румунії про проведення спортивних заходів в період пандемії.

➡ Читайте також: Туреччина повертає обов’язкове ПЛР-тестування з 4 червня

Хто може відвідати Бухарест під час на Євро-2020

 • A. Особи, які вакциновані проти вірусу SARS-CoV-2 та для яких пройшло 10 днів з моменту завершення повної схеми вакцинації;
 • B. Особи, які мають негативний результат тесту RT-PCR – не пізніше ніж за 72 години до початку матчу;
 • С. Особи, що знаходяться в період між 15-м та 90-м днем після підтвердження інфікування SARS-CoV-2;
 • D. Особи, які мають негативний результат швидкого тесту на визначення антигену, підтверджений медичним закладом, не пізніше ніж за 24 годин до початку матчу.

Якщо ви є власниками квитків і підпадаєте під категорії А, В або С, то враховуйте ще кілька правил:

 1. Власник квитків прибуває в день, або напередодні матчу в один із акредитованих в Бухаресті медичних центрів Євро-2020 з підтверджуючими медичними документами румунською або англійською мовами.
 2. Заявник оплачує в касі вартість процедури.
 3. Медичний персонал перевіряє документи і інформує волонтера Євро-2020, який присутній на місці, що заявник в порядку.
 4. Волонтер Євро-2020 прикріплює заявнику до зап’ястя браслет для доступу на стадіон. Увага: після зняття з руки браслету він більше не буде дійсним для доступу на стадіон. Також враховуйте, що браслети будуть різні для різних матчів. Якщо ви маєте квитки на кілька матчів в Бухаресті, процедуру отримання браслета доведеться пройти кілька разів.
 5. Вболівальник з’являється на стадіон. Доступ здійснюється на основі квитка і браслета. Тільки один з цих елементів не є достатнім. Вболівальник повинен мати при собі і посвідчення особи, з яким він забронював квиток (паспорт особи для виїзду за кордон).

Якщо документи, які надасть вболівальник, визнають недійсними, він може пройти процедуру швидкого тестування в день матчу, яка описана нижче, і таким чином потрапити в категорію D.

Правила для осіб з квитками, які потрапляють в категорію D:

 1. Власник квитка прибуває до одного із акредитованих медичних центрів Євро-2020 в Бухаресті.
 2. Заявник оплачує в касі вартість процедури.
 3. Медичний персонал перевіряє його за допомогою швидкого антигенного тесту і повідомляє його результат, після необхідного періоду очікування.
 4. Медичний персонал інформує волонтера Євро-2020, який присутній на місці, що заявник в порядку (має негативний результат тесту).
 5. Волонтер Євро-2020 прикріплює заявнику до зап’ястя браслет для доступу на стадіон. Увага: після зняття з руки браслету він більше не буде дійсним для доступу на стадіон!
 6. Вболівальник з’являється на стадіон. Доступ здійснюється на основі квитка і браслета. Тільки один з цих елементів не є достатнім. Вболівальник повинен мати при собі також посвідчення особи, з яким він забронював квиток.

Також Федерація футболу Румунії оприлюднила порядок доступу дітей на стадіон:

 1. Кожна особа, що заходить на стадіон, повинна мати дійсний квиток UEFA з визначеним місцем, незалежно від віку. Дітей не можна тримати на руках, вони повинні мати власний квиток (місце).
 2. Діти віком до 3 років включно, звільняються від тестування на COVID-19 та мають доступ до стадіону без браслета, після перевірки свідоцтва про народження біля входу на стадіон;
 3. Діти, у віці від 3 до 16 років включно, повинні бути включені в одну із вищезазначених категорій – B, C або D і слідувати відповідним процедурам;
 4. Діти старше 16 років повинні записатися в одну з категорій A, B, C або D, описаних вище, і дотримуватись відповідних процедур.

Ці правила розповсюджуються лише на вболівальників, які перебуватимуть безпосередньо на турнірі і перебуватимуть в Бухаресті не більше 72 годин

У випадку, якщо іноземець, що прибув з червоної зони не залишить територію Румунії протягом 72 год, його відправлять на двотижневий карантин

Збірна України зіграє в Бухаресті два матчі: 17 та 21 червня

Джерело: Посольство України в Румунії

Фото: UA News

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Польща змінює умови в’їзду для українських громадян з 15 грудня!

Польща змінює умови в’їзду для іноземних туристів із за меж Шенгенської зони, в тому…