Туреччина вносить зміни в правила в’їзду для іноземних громадян, в тому числі українців. Про це йдеться в повідомленні авіаперсоналу NOTAM A2932/21 від 31 травня 2021 року.

❗ Оновлено: Відповідно до повідомлення Республіки Туреччина в Україні, з метою уникнення незручностей при переході на новий порядок в’їзду для осіб, що прибувають до Туреччини з України, нові правила почнуть діяти з 4 червня 2021 року. До вказаної дати діятиме старі правила в’їзду (без тестів, але з онлайн формою).

Отож, з 4 до 30 червня для подорожі в Туреччину необхідно мати один із наступних документів:

  • негативний результат ПЛР-тестування (здійснений за 72 години до перетину кордону) або
  • негативний антиген тест / експрес тест (здійснений за 48 годин до перетину кордону) або
  • сертифікат вакцинації (офіційний документ, випущений відповідними органами країни, про те що пасажир був вакцинований як мінімум за 14 днів до прильоту до Туреччини) або
  • довідка про перенесену хворобу на COVID-19 (протягом останніх 6-ти місяців)

Виключення – діти до 6 років!

Інформація у сертифікаті/довідці повинна бути на англійській мові.

turkey4june

❗ Також не забуваємо, що для подорожі в Туреччину обов’язковою залишається вимога щодо заповнення електронної форми протягом останніх 72 годин до подорожі, а також наявність страховки з покриттям COVID-19.

Зауважимо, що пасажири, які прибуватимуть до Туреччини протягом сьогоднішнього дня, 1 червня, зможуть потрапити до країни без будь-яких перешкод.

Наразі достовірно невідомо, чи будуть ці обмеження зняті з початку липня. Нагадаємо, що Туреччина зняла обмеження на подорожі для громадян України 15 травня і такий режим “відкритого кордону” протривав трохи більше двох тижнів.

Нові правила в'їзду в Туреччину
Підтримати проект

Автор фото – Tarik Haiga

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Залізницею влітку: потяги Укрзалізниці, що обладнані кондиціонерами

В яких поїздах УЗ можна комфортно подорожувати влітку з кондиціонерами. З огляду на літній…