З 1 червня в Болгарії будуть діяти оновлені правила в’їзду в країну для іноземних громадян, в тому числі українців. Про це повідомляє Консульський відділ Посольства України в Республіці Болгарія на своїй сторінці у мережі Facebook.

Міністерство охорони здоров’я Республіки Болгарія опублікувало рішення щодо заборони в’їзду на територію країни № РД-01-374, згідно з яким з 1 червня до 31 липня 2021 року діятимуть оновлені правила щодо в’їзду іноземних громадян.

Згідно з новим рішенням МОЗ Болгарії громадянам України дозволено в’їжджати на територію Республіки Болгарія за умови наявності одного з таких документів:

  • сертифікату вакцинації (документ про завершення програми вакцинації проти COVID-19) – завершенням програми вакцинації вважається введення відповідної кількості доз вакцин проти COVID-19 та закінчення 14-денного періоду від дати введення останньої дози вакцини. У документі мають бути вказані особисті дані особи згідно з паспортом громадянина України для виїзду за кордон (латинською мовою), дата народження, дати вакцинації, торгове найменування та номер партії вакцини проти COVID-19 , назва виробника/власника реєстраційного посвідчення, країна, в якій воно видане та назва компетентного органу, який його видав
  • довідки, що показує негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР – який має бути зроблений за 72 години до перетину кордону або негативний результат швидкого антигенного тесту, проведеного за 48 годин до в’їзду в країну. У згаданому документі мають бути вказані особисті дані особи згідно з паспортом громадянина України для виїзду за кордон, відомості про лабораторію, що провела дослідження (найменування закладу, адреса та контактні дані), дата проведення тестування, а також прописаний латиницею метод (PCR або RAT) та негативний результат (Negativе)
  • документа, що показує позитивний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР або швидкого антигенного тесту для осіб, які перехворіли на COVID-19 у період від 15 до 180 днів від зазначеної в документі дати проведення дослідження – у документі мають бути вказані особисті дані особи згідно з паспортом громадянина України для виїзду за кордон (латинською мовою), відомості про лабораторію, що провела дослідження (найменування закладу, адреса та контактні дані), дата проведення тестування, а також прописаний латиницею метод (PCR або RAT) та позитивний результат (Positive)

Дітям до 5 років дозволено в’їжджати на територію Республіки Болгарія без надання вищезазначених документів. Особам, які здійснюють транзит територією Болгарії та можуть гарантувати негайний виїзд, не є необхідним надання документів про щеплення, негативний ПЛР-тест або позитивний тест на антитіла.

Зазначимо, що наразі прямі рейси з України в Болгарію виконують Windrose Airlines та SkyUp Airlines (20 березня). SkyUp відновить рейси з Києва в Бургас з 28 травня, у Варну з 4 червня, рейси в Бургас зі Львова, Харкова та Запоріжжя стартують з травня.

Зазначимо, що наразі прямі рейси з України в Болгарію виконують Windrose Airlines, SkyUp Airlines та Ryanair. Wizz Air стартує рейси з Києва в Бургас з 11 червня. Bulgaria Air перенесла старт польотів із Києва на червень.

➡ Туристичні оператори почали продаж турів в Болгарію за дуже привабливим цінами. Для пошуку дешевих турів скористайтесь посиланнями нижче:

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Державіаслужба затвердила перелік іноземних курортів на літо 2022 року

Державна авіаційна служба України затвердила перелік курортних місць на літній сезон ІАТА …