Відразу декілька європейських країн зняли усі COVID-19 обмеження на в’їзд для громадян та іноземців в квітні та з початку травня. Відповідно для подорожей в Албанію, Грецію, Литву, Болгарію, Чехію, Чорногорію, Угорщину, Сербію, Північну Македонію, Румунію, Словенію, Косово, Ісландію, Ірландію та Швейцарію не потрібно тестів та сертифікатів про вакцинацію.

Більшість цих країн дозволяють громадянам України вїзд без закордонного біометричного паспорту.

Нагадаємо, що напередодні Польща, Данія, Швеція, Латвія та Норвегія скасували усі COVID-19 обмеження на в’їзд для громадян та іноземців.

Також зазначимо, що деякі країни продовжують термін дії COVID-19 обмежень. Наприклад, Фінляндія продовжила усі карантинні обмеження на в’їзд до 5 червня. Також сертифікат про вакцинацію або ПЛР-тест вимагають Італія, Португалія та Іспанія.

💡 Нагадаємо, що на період воєнного стану заборонено виїзд чоловіків 18-60 років за межі нашої держави. Підписуйтесь на наш новинний канал Україна: оперативно про війну України з рф.


Албанія

Обмеження щодо COVID-19 для осіб, які в’їжджають на територію Албанії, знято з 1 травня 2022 – повідомляє посольство. Більше інформації на сайті МЗС України.


Греція

Міністерства туризму Греції повідомляє, що з 1 травня усім мандрівникам, які прибувають до Греції, незалежно від країни їх походження, більше не потрібно пред’являти дійсний сертифікат про вакцинацію або одужання від COVID-19, або докази негативного результату тесту COVID-19. Проте спрощений PLF залишається актуальним, заповнення якого є НЕОБОВ’ЯЗКОВОМ. Більше інформації на сайті МЗС України.


Болгарія

З 1 травня скасовано протиепідемічні заходи щодо в’їзду на територію Республіки Болгарія для осіб, які прибувають з інших країн – повідомляють на сайті Міністерства охорони здоров’я Болгарії. Більше інформації на сайті МЗС України.


Чехія

З 9 квітня 2022 року знято заборону на в’їзд для іноземців із третіх країн та обов’язок підтверджувати статус відсутності COVID-19 – повідомляють на сайті Міністерства внутрішніх справ. Детальніше на сайті МЗС України


Литва

З 1 травня скасовано усі COVID-19 обмеження на в’їзд для іноземних громадян – повідомляють на сайті Уряду Литви. Більше інформації на сайті МЗС України.


Сербія

З 3 травня скасовано всі обмеження, пов’язані з COVID-19 для в’їзду до Республіки Сербія – повідомляють на сайті Уряду Сербії Більше інформації на сайті МЗС України.


Хорватія

З 30 квітня діють ті ж правила, що діяли до пандемії COVID-19, тобто ніяких карантинних обмежень – повідомляє Штаб цивільного захисту Хорватії. Більше інформації на сайті МЗС України.


Чорногорія

З кінця березня скасовано усі обмеження на в’їзд для іноземних громадян – повідомляють на сайті Уряду Чорногорії. Більше інформації на сайті МЗС України.


Північна Македонія

З кінця квітня скасовано усі COVID-19 обмеження на в’їзд – йдеться на сайті Міністерства закордонних справ країни. Більше інформації на сайті МЗС України.


Швейцарія

З 2 травня скасовано усі COVID-19 обмеження на в’їзд. Більше інформації на сайті МЗС України.


Ісландія

З лютого на ісландському кордоні скасовано всі правила профілактики зараження COVID-19, незалежно від статусу вакцинації туристів – йдеться на урядовому сайті Ісландії. Більше інформації на сайті МЗС України.


Косово

Скасовано усі COVID-19 обмеження на в’їзд до Косово – повідомляють на сайті IATA .


Інші країни:

Photo by JESHOOTS COM

Підтримати проект

Будьте в курсі наших новин:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

МЗС України тимчасово припинило надання консульських послуг для чоловіків призовного віку

Міністерство закордонних справ ( МЗС України ) з 23 квітня цього року тимчасово припинило …