З 1 червня чеська транспортна компанія Leo Express відновить рейси із Прага – Острава – Львів з однією пересадкою. Нагадаємо, що це сполучення було скасоване з початку повномасштабного вторгнення.

Пасажири спочатку подорожуватимуть автобусом зі Львова до Острави, а потім потягом з Острави до Праги. На цих рейсах забезпечена гарантована пересадка. Квитки вже доступні для бронювання на сайті компанії з ціною від €25.3 за подорож зі Львова в Прагу. Квитки в Краків та Остраву коштують від €8.7, Пардубіце від €14.5.

Найдешевші квитки можна придбати на рейси, що відправляються у вівторок, середу, четвер та суботу. Також можете придбати вигідні квитки і в інші дні при завчасному бронюванні. Ціна також залежить від кількості вільних місць. Як правило, чим менше квитків, тим вища ціна. Купуйте заздалегідь і обирайте вподобане місце.

images

Розклад руху Leo Express Львів – Прага:

Автобус із Львова до Острави відправлятиметься о 21:30 та прибуває до Острави о 11:50. Маршрут проходитиме через Краків і Катовіце. Поїзд із Острави до Праги відправлятиметься о 12:04 та прибуває до столиці Чехії о 15:28. Загальний час подорожі складатиме близько 18 годин.

Потяг із Праги до Острави відправлятиметься о 15:00 та прибуде до кінцевої станції о 18:24. Автобус із Острави до Львова відправлятиметься о 18:45 та прибуде до Львова о 5:30 наступного дня. Маршрут автобуса пролягатиме через Катовіце та Краків. Загальний час подорожі з Праги до Львова становитиме близько 14 годин. Детальніше тут.

Де купувати квитки Leo Express:

Купуємо квитки на офіційному сайті LEO Express або в мобільному додатку. Зауважимо, що квитки європейських автобусних/залізничних перевізників також зручно бронювати на сайті kiwi!

Куди їздить Leo Express:

Наразі чеський перевізник здійснює рейси з Мукачево до Кошице та Братислави, а до коронакризи та війни Leo Express виконував автобусні перевезення по трьом напрямкам із України: 

  • Рахів – Мукачево – Ужгород – Кошице;
  • Львів – Краків – Катовіце – Богумін – Острава;
  • Львів – Стрий – Мукачево – Ужгород – Кошице.

Раніше перевізник планував залізничні рейси до українського кордону. Так, в 2019 році Лео Експресс отримав дозвіл на виконання залізничних рейсів з прикордонної Медики в Прагу, пізніше стали відомі тарифи на цей потяг. В кінці 2019 Укрзалізниця повідомила про плани побудувати  євроколію від держкордону до Львова.

Приклад бронювання квитків Львів – Прага на сайті Leo Express:

  • 2024 04 09 003216
  • 2024 04 09 003325

Будьте в курсі наших новин:

💡 Підтримати редакцію Lowcost.ua:

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

МЗС України тимчасово припинило надання консульських послуг для чоловіків призовного віку

Міністерство закордонних справ ( МЗС України ) з 23 квітня цього року тимчасово припинило …