Флагманська авіакомпанія  Гонконгу Cathay Pacific на три тижні відправляє всіх своїх співробітників у відпустку через коронавірус. 

27 тисяч співробітників Cathay Pacific з березня по липень перебуватимуть у неоплачуваній відпустці. Таке рішення прийняло керівництво авіакомпанії через спалах коронавірусу 2019-nCoV в Китаї. 

Cathay Pacific скоротив рейси на материковий Китай до 90%, а найближчим часом на 30% скоротить свої послуги по всьому світу. 

“Збереження коштів сьогодні є ключем до захисту нашого бізнесу. Ми закликаємо всіх співробітників взяти участь у програмі спеціальних відпусток, яка набере чинності 1 березня і продовжуватиметься до 30 червня. Всі співробітники матимуть змогу взяти неоплачувану трьохтижневу неоплачувану відпустку у цей період”, – заявив генеральний директор Cathay Pacific Оганес Тан-Кінг.

Зараз у Гонконзі зафіксовано 17 випадків зараження коронавірусом, одна людина загинула. Станом на 8 лютого 2020 року у світі лабораторно підтверджено 34 909  випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV, з них 724 закінчились смертю. 

Ще по темі:

Фото: Cathay Pacific

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

В Україні розпочав роботу веб портал для туристів Visit Ukraine!

Всеукраїнська організація VISIT Ukraine розробила портал для туристів. Веб ресурс містить …