На сьогоднішньому засіданні Кабінету Міністрів України прийнято рішення про продовження карантину до 22 червня. Проте, починаючи з 22 травня карантин буде адаптивним та залежатиме від епідеміологічної ситуації в регіонах і саме з цієї дати поступово відновлюватиметься робота транспорту в Україні. Про це на своєму Телегам-каналі повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.
Обов’язкові вимоги безпеки незмінні – масочний режим, температурний скринінг працівників, постійна дезінфекція транспорту.
За попередньою інформацією, постанова КМУ про введення адаптивного карантину буде опублікована 21 травня.
Отож, з 22 травня в областях України, у яких за останні 7 днів на 100 тисяч населення налічується в середньому менше 12-ти нових випадків COVID-19, середня кількість тестувань становить більше 12-ти, а завантаженість ліжок в лікарнях складає менше 50%, можуть послабити протиепідеміологічні заходи та поступово відновлювати роботу транспорту.
Також зазначимо, що з 22 травня буде дозволена робота готелів (без ресторанів та басейнів), проведення спортивних змагань (з обмеженням до 50 чоловік і без глядачів), а також проведення церковної служби (не більше однієї особи на 10 квадратний метр). З 25 травня українських уряд планує дозволити роботу дитячих садочків.
“Проєктом пропонується встановити з 22 травня до 22 червня 2020 року на території України карантин з урахуванням епідемічної ситуації в регіонах – так званий адаптивний карантин, про який ми казали.
Що змінюється? Ми вводимо певні ознаки епідемічної ситуації в регіонах. А саме: інцидентність – середня кількість випадків COVID-19 на 100 тисяч населення за останні 7 днів – має складати менше 12-ти осіб на 100 тисяч населення; завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів із підтвердженим випадком COVID-19, повинна становити менше 50%; кількість тестування методом ПЛР та ІФА повинна складати більше 12-ти на 100 тисяч населення протягом останніх 7 днів.
Послаблення протиепідемічних заходів застосовується та припиняється на території регіону на підставі рішення регіональної комісії ТЕБ та НС. У нас вводиться 5 етапів. Зараз ми знаходимося на першому етапі, з 22 травня ми пропонуємо запровадити другий етап, кожен етап – це 10 днів”, – повідомив на засіданні КМУ Міністр охорони здоров’я Максим Степанов.
Автор фото – Юра Танчин
Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!
В яких поїздах УЗ можна комфортно подорожувати влітку з кондиціонерами. З огляду на літній період…
Відсьогодні, з 00:00 17 липня, наявність військово-облікового документа при перетині кордону обов’язкова для всіх чоловіків…
УЗ повідомляє, що з 1 серпня розшириться перелік поїздів з жіночими купе. Зокрема в розкладі…
Європейська транспортна компанія FlixBus оголосила про запуск одразу трьох міжнародних ліній з України до Кишинева…
Укрзалізниця прискорить популярний міжнародний потяг із Києва до Варшави з 9 червня, а також рейсів…
Міністерство закордонних справ ( МЗС України ) з 23 квітня цього року тимчасово припинило прийом…