На сьогоднішньому засіданні Кабінету Міністрів України прийнято рішення про продовження карантину до 22 червня. Проте, починаючи з 22 травня карантин буде адаптивним та залежатиме від епідеміологічної ситуації в регіонах і саме з цієї дати поступово відновлюватиметься робота транспорту в Україні. Про це на своєму Телегам-каналі повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

З 15 червня – відновлюється прийняття та відправлення повітряних суден, що виконують пасажирські перевезення авіаційним транспортом.

  • З 22 травня в України відновлюються пасажирські перевезення автомобільним транспортом у міському, приміському, внутрішньообласному та міжнародному сполученні,
  • з 25 травня відновлюється робота метро.
  • з 1 червня планується відновити залізничні перевезення у міському, регіональному, дальньому внутрішньому та міжобласному сполученні
  • з 15 червня буде дозволено здійснювати авіаперевезення! Зазначимо, що на своїй сторінці у мережі Facebook Владислав Криклій уточнив, що будуть відновлені внутрішні та міжнародні авіаперевезення.

Обмежувальні заходи по COVID

Обов’язкові вимоги безпеки незмінні – масочний режим, температурний скринінг працівників, постійна дезінфекція транспорту.

За попередньою інформацією, постанова КМУ про введення адаптивного карантину буде опублікована 21 травня.

Отож, з 22 травня в областях України, у яких за останні 7 днів на 100 тисяч населення налічується в середньому менше 12-ти нових випадків COVID-19, середня кількість тестувань становить більше 12-ти, а завантаженість ліжок в лікарнях складає менше 50%, можуть послабити протиепідеміологічні заходи та поступово відновлювати роботу транспорту.

Також зазначимо, що з 22 травня буде дозволена робота готелів (без ресторанів та басейнів), проведення спортивних змагань (з обмеженням до 50 чоловік і без глядачів), а також проведення церковної служби (не більше однієї особи на 10 квадратний метр). З 25 травня українських уряд планує дозволити роботу дитячих садочків.

Читайте також  Адаптивний карантин продовжено до 31 липня!

“Проєктом пропонується встановити з 22 травня до 22 червня 2020 року на території України карантин з урахуванням епідемічної ситуації в регіонах – так званий адаптивний карантин, про який ми казали.

Що змінюється? Ми вводимо певні ознаки епідемічної ситуації в регіонах. А саме: інцидентність – середня кількість випадків COVID-19 на 100 тисяч населення за останні 7 днів – має складати менше 12-ти осіб на 100 тисяч населення; завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів із підтвердженим випадком COVID-19, повинна становити менше 50%; кількість тестування методом ПЛР та ІФА повинна складати більше 12-ти на 100 тисяч населення протягом останніх 7 днів.

Послаблення протиепідемічних заходів застосовується та припиняється на території регіону на підставі рішення регіональної комісії ТЕБ та НС. У нас вводиться 5 етапів. Зараз ми знаходимося на першому етапі, з 22 травня ми пропонуємо запровадити другий етап, кожен етап – це 10 днів”, – повідомив на засіданні КМУ Міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Адаптивний карантин

Автор фото – Юра Танчин

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

SKPL не запустить сполучення євроколією Рава-Руська – Варшава цього літа

31 травня польська залізнична компанія SKPL отримала дозвіл на виконання рейсів за напрямк…