Вже понад сорок країн стали доступними для українців. Саме тому страхування від коронавірусу стало ще більш актуальним. Страхова компанія VUSO подбала про своїх клієнтів і включила коронавірус до всіх програм туристичного страхування, а ще створила опцію “Розширене покриття по COVID” із додатковими можливостями.

У страховій розробили продукт, який покриває витрати на стаціонарне та амбулаторне лікування коронавірусу протягом 14 днів. Поліс від VUSO виплачує кошти за тестування, якщо результат ПЛР позитивний. Крім того, з цією страховкою ви не будете переживати про повернення на батьківщину: у поліс включили витрати на зворотний квиток для хворого, який пропустив свій рейс через COVID-19. За випадків, коли коронавірус виявили у дитини, VUSO подбає й про витрати на проживання одного з батьків на час стаціонарного лікування, а ще — на квитки додому.

Особливість страхування від компанії полягає в тому, що вона створила декілька пакетів, які підійдуть для різних потреб. Так, базове страхування покриває лікування до двох тижнів, тестування із позитивним результатом та обсерваційні або карантинні заходи для форм захворювання з симптомами. Якщо ж лікування триватиме більше, або хвороба немає жодних проявів, VUSO випустила опцію Розширене покриття по COVID”. Його страхова сума складає до 40 тисяч умовних одиниць. До цієї програми входять витрати на стаціонарне та амбулаторне лікування з необмеженою кількістю днів та первинне лабораторне тестування для всіх застрахованих зазначених у договорі, незалежно від результату тесту.

Важливо, що до пакета додали ще й два контрольних дослідження для підтвердження стану пацієнта. Окрім цього, застрахованому не доведеться перейматися про карантин та обсервацію протягом 14 днів для всіх осіб, вказаних у полісі.

До того ж продукт “Розширине покриття по Covid” забезпечить витрати на зворотні квитки для кожного застрахованого вашої родини. VUSO співпрацює з трьома найбільшими туроператорами, що представлені на турецькому і єгипетському курортних напрямках і займають понад 50% ринку.

covid travel

За другий місяць літа компанія VUSO застрахувала більше ніж 100 тисяч туристів. І вже у липні закрила 6 масштабних випадків, серед яких були операції, реанімації та медична евакуація. У серпні страхова встигла організувати 13 великих кейсів.

Також у компанії вже прогарантували 9 звернень з коронавірусом. Переважно ці ситуації стосувались випадків, коли застрахована особа не змогла відправитись у подорож через хворобу. Зараз VUSO зафіксувала 10 випадків COVID-19 за межами України.

Зрозуміло, що туризм під час карантину вже не такий, як колись. І одна з його особливостей — все частіше призначення тестування ПЛР, навіть за найменших симптомів або підозр.

Страхова компанія VUSO перейнялася цією проблемою сучасного туриста та додала оплату тестування у разі його позитивного результату. Адже ціни на цю процедуру достатньо високі. Так, в Антальї за ПЛР треба заплатити 50 доларів, а в регіоні Егейського моря — мінімум 150 євро.

Придбати поліс з покриттям COVID-19

Зараз уже більшість страховиків враховує ризик коронавірусу у своїх продуктах. Однак під час перших тижнів карантину не всі були готові до цього виклику. Страхова компанія VUSO стала однією з перших, хто створила поліс лінійки страхування COVID-19. Це було дуже доречно, адже чимало людей просто не могли виїхати за кордон через пандемію. І страхова почала компенсувати такі витрати.

Тепер лінійка “коронавірусних” продуктів від VUSO продовжує розширюватись.

Такий поліс можуть придбати як українці, так і гості нашої країни.

Тож, ми бачимо, що навіть у такі кризові моменти, страхування стає в пригоді та задовольняє потребу людей у спокої та безпеці.

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

МЗС України тимчасово припинило надання консульських послуг для чоловіків призовного віку

Міністерство закордонних справ ( МЗС України ) з 23 квітня цього року тимчасово припинило …