Починаючи з 1 березня Кіпр планує скасувати заборону на в’їзд з 56 країн, в тому числі з України. Про це йдеться в повідомлені Міністерства туризму Кіпру.

З метою стабілізації галузі туризму, підтримки постійного авіасполучення та водночас захисту здоров’я громадян, на Кіпрі розроблені принципи, які полягають у затверджені списку країн, для яких пропонують зняти обмеження на подорожі, а також запровадженні нової системи категоризації, яка гармонізована відповідно до стандартів Європейського центру з профілактики та контролю захворювань (ECDC).

Отож, влада Кіпру планує відкрити кордони для 56 країн, серед яких: держави-члени ЄС, держави Європейської економічної зони (Норвегія, Ісландія, Швейцарія, Ліхтенштейн), Великобританія, Ізраїль, Україна, Білорусь, Єгипет, ОАЕ та інші.

Водночас запроваджується нова система поділу країн на зонизелена, помаранчева, червона та сіра. Країни відносяться до зон в залежності від епідеміологічної ситуації і до них застосовуватимуться різні правила для в’їзду – від простого заповнення Cyprus Flight Pass та/або вибіркового безкоштовного тестування до 14-ти денної самоізоляції та ПЛР-тесту за рахунок туриста.

Категорії країни з кольоровим маркуванням та відповідні
вимоги стосовно в’їзду на Кіпр наведені в таблиці нижче:

Вимоги до в’їзду \ категорії за кольорамиЗеленаПомаранчеваЧервонаСіра
Заповнення Cyprus Flight Pass за 24 години до вильотуТАКТАКТАКТАК
ПЛР тест за 72 години до вильоту (за кошт
подорожуючого)
НІТАКТАКТАК
ПЛР тест по прильоту до Кіпру (за кошт подорожуючого)НІНІТАКНІ
Обов’язкова 14-ти денна ізоляція по прильотуНІНІНІТАК
Вибіркове тестування по прильоту (за кошт держави)ТАКТАКТАКТАК

Отож, з 1 березня 56 країн, згаданих вище, будуть переміщатися між зонами на основі оцінки ECDC у залежності від епідеміологічної ситуації. Лише у випадку, коли країна відсутня у списках ECDC, її буде оцінювати Уряд Кіпру.

Тому цілком ймовірно, що громадяни України зможуть подорожувати на Кіпр з одним або двома ПЛР-тестами.

Якщо у вас буде виявлено COVID-19 при повторному або вибірковому ПЛР-тестуванні на Кіпрі, вас буде поміщено на самоізоляцію в спеціальний заклад. Влада Кіпру обіцяє покривати витрати на вимушене проживання, їжу, напої та ліки.

Автор фото Mark Nelson via Flickr

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

УЗ збільшує кількість потягів із жіночими купе!

УЗ повідомляє, що з 1 серпня розшириться перелік поїздів з жіночими купе. Зокрема в розкла…