Кіпр оновив правила в’їзду в країну, що діють з 1 березня, а Україна потрапила до сірої зони. Про це повідомляють на сайті Міністерства туризму Кіпру.

Отож, починаючи з 1 березня, Кіпр змінює спосіб класифікації країн і замість цього буде дотримуватися кольорової системи, гармонізованої зі стандартами оцінки Європейського центру з профілактики та контролю захворюваності (ECDC). Тому лише країни, не включені до списків ECDC, будуть оцінюватися урядом Кіпру окремо.

Станом на 1 березня Україна знаходиться в сірій “зоні”, відтак туристичні подорожі на Кіпр відкладаються. Зважаючи на епідеміологічну ситуацію, категорії переглядатимуться щотижнево, але очікується що Кіпр відкриє свої кордони для громадян України з 1 квітня, коли в острівній країні відмовляться від сірої зони і ділитимуть країни на зелену, помаранчеву та червону зони.

Наразі мандрівники з помаранчевих / червоних / сірих країн повинні завантажити негативний результати ПЛР-тестування зробленого за 72 години до вильоту на Cyprus Flight Pass Platform.

Громадяни, які подорожують з червоних країн будуть зобов’язані пройти додатковий тест після прибуття на Кіпр. Вартість лабораторного дослідження (RT-PCR) на Covid-19 по прибуттю становить €30 в аеропорту Ларнаки та €32 в аеропорту Пафоса.

💡 Зазначимо, що діти до 12 років звільняються від ПЛР-тестування.

❗ Громадяни з країн, які віднесені до сірої зони будуть зобов’язані перебувати на самоізоляції протягом 14-ти днів, або 10 за умови проходження ПЛР-тестування за свій рахунок на 10-й день перебування на Кіпрі. Але вас не пустять в країну з туристичною метою, навіть якщо ви готові перебувати на самоізоляції. Таке право мають тільки: громадяни Кіпру та члени їх сімей, особи, які законно проживають у Республіці Кіпр, громадяни ЄС, тощо.

Нижче наведено вимоги щодо в’їзду на Кіпр:

Вимоги до в’їзду \ категорії за кольорамиЗеленаПомаранчеваЧервонаСіра
Заповнення Cyprus Flight Pass за 24 години до вильотуТАКТАКТАКТАК
ПЛР тест за 72 години до вильоту (за кошт
подорожуючого)
НІТАКТАКТАК
ПЛР тест по прильоту до Кіпру (за кошт подорожуючого)НІНІТАКНІ
Обов’язкова 14-ти денна ізоляція по прильотуНІНІНІТАК
Вибіркове тестування по прильоту (за кошт держави)ТАКТАКТАКТАК

Якщо у вас буде виявлено COVID-19 при повторному або вибірковому ПЛР-тестуванні на Кіпрі, вас буде поміщено на самоізоляцію в спеціальний заклад. Влада Кіпру обіцяє покривати витрати на вимушене проживання, їжу, напої та ліки.

Автор фото Mark Nelson via Flickr

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

FlixBus запустив три нові лінії з України – до аеропортів у Молдові, Польщі та Угорщині

Європейська транспортна компанія FlixBus оголосила про запуск одразу трьох міжнародних лін…