Данія додала Україну до «жовтого списку» країн, що означає, що українцям дозволили в’їзд. Нагадаємо, що 15 липня Рада ЄС рекомендувала відкрити кордони країн Євросоюзу для українських громадян.

Отож, вже з 16:00 17 липня громадяни України можуть в’їжджати до Данії за умови наявності двох ПЛР-тестів: до та після прильоту.

ПЛР-тест на коронавірус до прильоту в країну має бути зроблений не більш ніж за 72 години до прибуття в країну. Також можна зробити експрестест на антиген за 48 годин.

➡ Читайте також: Естонія зняла усі обмеження на подорожі для громадян України

Після прибуття туристам потрібно буде пройти ще один ПЛР тест (або експрес-тест на антиген). Його можна зробити в аеропорту. У випадку, якщо мандрівник в’їжджає на територію Данії через морський чи сухопутний кордон, він має зробити тест не пізніше ніж через 24 години після перетину кордону.

Повністю вакцинованих туристів звільняють від тестування. Данія визнає вакцини, схвалені Європейським агентством з лікарських засобів (Pfizer, Modena, Jensen, AstraZeneca). Після другого щеплення має минути щонайменше два тижні.

Інформацію про правила в’їзду до європейських країн читайте тут.

автор фото – @markuswinkler

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Квитки на потяг Мукачево – Кошице доступні для бронювання онлайн!

В онлайн-системі бронювання Укрзалізниці з’явилися квитки на ще один міжнародний рей…